Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában nincs is csúnya nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában nincs is csúnya nő, csak elhanyagolt?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket a képeket:

[link]

és arra jöttem rá, hogy valójában nem is léteznek csúnya nők, csak elhanyagoltak. Hihetetlen a kontraszt a vékony és a kövér képek között. A kövérekhez bottal se nyúlnék hozzá, viszont a fogyási után képeken hihetetlenül szexi az összes.

Érdemes lehet összejönni egy elhanyagolt, kövér nővel, akinek én vagyok az álomférfi és megbecsül, majd lefogyasztani, hogy ilyen jó nő legyen belőle? :D Tudom, hülye kérdés, de van ebben valami.


2017. nov. 3. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlenül szexi... ezeket részegen, bottal se.
2017. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Te a kövérségre hegyezted ki a dolgot, de SZÉP az arcuk. Nem vagyok se kövér, se elhanyagolt, mégis undorító az arcom és a testem is. Na mit szólsz?
2017. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

Nézd már meg, vékonyan milyen szép:

[link]

2017. nov. 3. 19:33
 4/22 A kérdező kommentje:

#2

Mitől lennél undorító? Szerintem nincs olyan, hogy egy vékony nő nem néz ki jól.

2017. nov. 3. 19:35
 5/22 anonim ***** válasza:
Az első mondjuk az utána képen se szebb, mert túlzásba esett. De alapvetően igazad van. Amelyik nő kövér, az lefogyhat, akinek nem szép az arca, az pedig kisminkelheti magát.
2017. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan nő, aki mindenkinek csúnya. Például sógorom kifejezetten a ducibb lányokat kedveli, ha neki megmutatnád ezeket a képeket szerintem elsírná magát, hogy miért lettek ilyen soványak.. :)
2017. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4, #6, de van. És fogadjunk, hogy nem vagyok egyedül. Remélem.
2017. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor a csúnya férfiak is csak elhanyagoltak?
2017. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy keserítselek: valakin a fogyás sem segít.


22/N

2017. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#7 Fogadni mernék, hogy csak te tartod csúnyának magadat.
2017. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!