Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában nincs is csúnya nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában nincs is csúnya nő, csak elhanyagolt?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket a képeket:

[link]

és arra jöttem rá, hogy valójában nem is léteznek csúnya nők, csak elhanyagoltak. Hihetetlen a kontraszt a vékony és a kövér képek között. A kövérekhez bottal se nyúlnék hozzá, viszont a fogyási után képeken hihetetlenül szexi az összes.

Érdemes lehet összejönni egy elhanyagolt, kövér nővel, akinek én vagyok az álomférfi és megbecsül, majd lefogyasztani, hogy ilyen jó nő legyen belőle? :D Tudom, hülye kérdés, de van ebben valami.


2017. nov. 3. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csak utána marad az extra bőr. Azt nem lehet semmivel eltüntetni, csak ruha alá rejteni. Tapasztalat.
2017. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11

Tök mindegy, attól függetlenül fényévekre van a duci nő a vékonytól. Engem a duciság rettentően taszít.

2017. nov. 3. 20:45
 13/22 anonim ***** válasza:

Csak mondom, hogy ha villogni kell a haverok előtt, ruhában tök faasza, csak lehet, hogy nem mer majd előtted levetkőzni.


De hé, legalább sovány.

2017. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

Előttem lemerne, mert én nőként kezelném, nem úgy, mint a férfiak többsége.

2017. nov. 3. 21:24
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Mi van, nem kellesz a normál súlyúaknak?

Azért annyira piknikus nem vagyok,mint a tetkós csaj a képen,de egy ilyen pasi,aki így beszél másokról,aki valamiért nem szimpatikus, akkor se kéne,ha az utolsó ember lenne a Földön.

Ki vagy te,hogy elvárd bárkitől,hogy miattad lefogyjon?Egy Fabregasba oltott Lazar Angelov?Mert akkor nem lenne probléma a csajozással, ennyi rossz indulattal sem és azt várhatnál el kinézetre,amit akarnál.

Oké,ha valaki ilyen szinten túlsúlyos, FOGYJON LE,DE SAJÁT MAGA MIATT,NE EGY ILYEN EGOMÁN PHASZ MIATT,MEG MÁSÉRT SE!

2017. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Claudia Schiffer és Kate Moss tök vékonyak,mégis bődületesen randa fejük van.Sarah Jessica Parker ugyanez.
2017. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16

A malacképű ducikhoz képest ők is álomszépek szerintem.

2017. nov. 3. 22:04
 18/22 anonim ***** válasza:
#16, SJP tényleg ronda. De a másik kettő a külsejével kereste a pénzét. Attól, hogy neked nem tetszenek, még messze vannak a rondától. Bárcsak olyan "ronda" lehetnék.
2017. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Előttem lemerne, mert én nőként kezelném, nem úgy, mint a férfiak többsége."


Nem tőled függ az önbizalma, hanem saját magától.


Szerinted melyik nő akarna olyan pasit, aki így lenézi a kövéreket? Állandóan azon rettegni, hogy elhízol, nézni, hogy mit eszel, megszól-e, ha jóízűen falatozol.

2017. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#15 Ki vagy te, hogy miattad egy pasi kigyúrja magát?
2017. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!