Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya hogyan tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem sírás, nem kesergés, nem kell a sajnálat, meg tudom, hogy egy nap 2 ilyen kérdés van meg stb...

Az ilyeneket mellőzzük.

Szóval aki, ronda pasi, hogyan tudta feldolgozni vagy túllépni ezen. Kezdek besokalni és nem tudom huszon + éves létemre feldolgozni, hogy csúnya vagyok és nem tudok mit tenni ellene mert ez genetika, nem lehet rajta változtatni. Már frusztrál, hogy nem tudok barátnőtszerezni, mert nem nézek jól ki, minden más megvan bennem hozzá, meg sokkal nehezebb minden az életbe ha az ember csúnya.

Hogyan lehet elfogadni??


2019. jún. 27. 22:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
62%

Csak néhány kommentjét olvastam el a kerdezonek, de már azok alapján egyértelműen a tipikus "I'm a nice guy" kategória. Menj fel redditre azon belül nice guy téma olvass körbe, olyan emberekről fognak írni, mint amilyen te vagy.


Az ilyen emberek nem kedvesek, megjatszak magukat, lenéznek másokat és nincs semmi onérzetuk.

2019. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Az a vicces, aki "nice guynak" írja le magát ott mindig van legalább egy ember aki ennek az ellenkezőjét fogja állítani pár sor alapján.

Szerintem offolom ezt a kérdést, látom a színvonal elég alacsony itt és nyilván hazudok is, egy szemét nagyképű köcsög vagyok...

2019. jún. 28. 00:19
 33/38 anonim ***** válasza:

#16 “így nem illene hozzám”



Persze a szép nōk sem illenek hozzád, mégis próbálkozol náluk is:)))

2019. jún. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Így 30-on túl már beletörődtem, hogy én soha nem fogok kelleni egy nőnek sem. Helyette hivatásosokhoz járok, így a szexigényemet ki tudom elégíteni, és ők legalább úgy csinálnak, mintha nem undorodnának tőlem.
2019. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Azért vagy "nice guy".

Mert aki nem tartja magát kedvesnek, az erős önkritikát gyakorol magával szemben, mindig talál magában hibát. Bármennyire is kedves a valóságban, nem tudja magát annak titulálni.


Aki könnyedén dobalozik ezekkel a szavakkal (te), az vagy nem ismeri önmagát vagy nárcisztikus vagy hazug. Egyik sem vonzó egy nő szemében és ők megérzik ezt.


Az igazán rendes emberek nem tartják magukat annak.

2019. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Van jó munkád, gondolom ehhez társul jó fizetés is, úgyhogy nyugodtan átműttethetnéd magad Ken-babává, és a probléma meg van oldva.
2019. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kérdésre válasz, sehogy, ezt nem lehet feldolgozni. Nem is a barátnő hiánya, hanem a selejt tudat, hogy nem érek annyit, mint egy szép, egészséges ember. Az hogy a kattanásaim csak visszaköszönnek a kinezetemen. Az hogy megfoszt a férfiasságtól, az emberségtől, az hogy nincs kiút mert ha atmutetnem magamat, én akkor se lennék olyan mint a többi. Az hogy gyerekként olyan voltam mint a többi és erre a sorsra álmomban sem gondoltam, hogy azt hittem nekem is jut csinos barátnő (vagy bármilyen), csalad. Én nem tudom feldolgozni, de én ténylegesen nagyon ronda ember vagyok, nálad nem hiszem, hogy ennyire rossz lehet a helyzet.
2019. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, ennyi idő után meg már el sem hiszem, hogy valaha fel tudom majd dolgozni.


Az, egyetlen vigaszom, hogy majd egy nap mindenképp megdöglök. Utána végre én is boldog leszek. Ezt az egyet legalább senki és semmi nem veheti el tőlem.

30F

2019. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!