Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya hogyan tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem sírás, nem kesergés, nem kell a sajnálat, meg tudom, hogy egy nap 2 ilyen kérdés van meg stb...

Az ilyeneket mellőzzük.

Szóval aki, ronda pasi, hogyan tudta feldolgozni vagy túllépni ezen. Kezdek besokalni és nem tudom huszon + éves létemre feldolgozni, hogy csúnya vagyok és nem tudok mit tenni ellene mert ez genetika, nem lehet rajta változtatni. Már frusztrál, hogy nem tudok barátnőtszerezni, mert nem nézek jól ki, minden más megvan bennem hozzá, meg sokkal nehezebb minden az életbe ha az ember csúnya.

Hogyan lehet elfogadni??


2019. jún. 27. 22:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

még hogy a kérdező okos :D


ennyit nem tud:egy kövér nő olyan mint egy vékony férfi,egyik nem nőies másik nem férfias,persze vékony és vékony közt is van különbség,nem tudhassuk a kérdezőnek pontosan milyen a testalkata

2019. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
56%

Most már visszavonom, hogy okos lenne.

Aranyapám, ha még vékony is vagy, akkor legalább kezdj el edzeni, hogy nyaktól lefele valahogy kinézz, hogy legalább alulról közelítsd az átlagost, ha már neked kilóra megszabott igényeid vannak.

2019. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Okos is vagyok, azt nem is írtam tényleg. Bár nem mintha fontos lenne. Csak látom megint vannak itt elég buta emberek, akiknél már a szövegértés veri a "BIZTOSÍTÉKOT"

Nincsenek kilóra megszabott igényem, hogyan lehetnének, ránézésre ki mondja meg, hogy ki hány kg? Néha nem is értem az ilyen kommenteket. Már csak Ti szövitek össze a dolgokat. Ez példaként volt felhozva, hogy nagy a szórás és nem csak a vékony topmodell lányokat keresem.

2019. jún. 27. 23:42
 24/38 anonim ***** válasza:
kérdező,írtam egy csomó dolgot,tényeket,elmagyarázva,egyiket se cáfoltad meg,érvekkel,nem bántani akarlak,de nem függ össze amit beszélsz,le írtam,annak nem lehet nője,aki saját maga ellensége,mit nem lehet ezen érteni?de szerinted 1 dolgon múlik a külsőn
2019. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nézd, te kérdezted, hogy miért nem találsz párt. Nekem van párom, pedig olyan nő vagyok, aki nem felel meg az igényeidnek.
2019. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
A nőknek sokkal könnyebb dolguk van, azt ne keverjük ide, más téma.
2019. jún. 27. 23:51
 27/38 A kérdező kommentje:

Mit cáfoljak meg?

Van önbizalmam, jó szövegem, kedves, rendes stb...

Nem ez a gond.

2019. jún. 27. 23:52
 28/38 anonim ***** válasza:
49%

olyan nincs hogy valaki kedves rendes jó szövege van,van önbizalma de a külseje miatt sose lesz nője :D

eleve nem függ össze,ha valakinek nem volt még nője,és szenved miatta mint te,annak hogy lehet önbizalma?hogy lehet jókedvű vicces?takaroggymár.........

2019. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Volt már régen, de mit se számít.

Nah épp ez kezd nagyon nehéz lenne, hogy a sok csalódás miatt, megmaradjon az önbizalmam, a jókedvem és minden. Mert ha ezek nincsenek meg akkor meg végleg vége, mert senki se akar összejönni egy depis sráccal. Szóval össze tudom szedni magam a randira meg jól is sikerült, de mégis a külső ami miatt OFF.

2019. jún. 27. 23:57
 30/38 anonim ***** válasza:

“ennyit nem tud:egy kövér nő olyan mint egy vékony férfi,egyik nem nőies másik nem férfias“


A kövér férfi az férfias? Ki vagy te hogy ezt megmond? Ha már férfiasság, melyik a jobb vadász, biztos a nagy melák... a kerdezonek ha nem jönnek be a kövér nők akkor nem jönnek be, nem nektek kéne megmondani neki mi kell. Kérdező az arcodon buksz, majd találsz olyat akinek bejösz és fordítva, de még véletlenül se menj bele olyanba aki nem vonz. Én elég vékony vagyok, de hasonló csajoknak jöttem be általában, kövér nők azok akik a nagydarab, izmos férfiakra buknak legtöbbször és ha összejönnek vekonnyal, azért van mert nincs jobb sokszor.

2019. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!