Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya hogyan tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem sírás, nem kesergés, nem kell a sajnálat, meg tudom, hogy egy nap 2 ilyen kérdés van meg stb...

Az ilyeneket mellőzzük.

Szóval aki, ronda pasi, hogyan tudta feldolgozni vagy túllépni ezen. Kezdek besokalni és nem tudom huszon + éves létemre feldolgozni, hogy csúnya vagyok és nem tudok mit tenni ellene mert ez genetika, nem lehet rajta változtatni. Már frusztrál, hogy nem tudok barátnőtszerezni, mert nem nézek jól ki, minden más megvan bennem hozzá, meg sokkal nehezebb minden az életbe ha az ember csúnya.

Hogyan lehet elfogadni??


2019. jún. 27. 22:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
valahol azért nincs igazad kérdező,láttam már csúnya,drogos, stb férfit nővel,az más kérdés hogy ha te pl nem tudod eladni magad,nem vagy jó színész,csúnya vagy,nem vagy határozott,se vicces,akkor nyilván nem lessz nőd soha,amúgy én se vagyok jóképű,nem is tudtam túllépni rajta
2019. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

De amúgy már röhögök magamon, amikor a buszmegállóba látom a jó csajokat ilyen béna pasikkal...

Nekem van jó kocsim, jó munkám, vicces, kedves, odafigyelő vagyok, szeretek meglepetést okozni, szóval olyan vagyok amire a csajok vágynak mint belső tulajdonság, de a külsőm miatt mindig ki vagyok offolva és ebbe belebetegedtem már.

Már pénzzel is próbálkoznék de, ahhoz meg kevés vagyok.

Szóval nem értem mit tehetnék még a külső miatt máshogy néznek rám és lehetek akármilyen jófej, jön majd az, hogy legyünk csak barátok, nincs szikra, nem akarok kapcsolatot stb...

2019. jún. 27. 22:54
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
érted amit írok?sok ronda férfinak van nője,akkor neked hogy nincs?top modellek kellenek?vagy mia tósz?
2019. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok barátnőmnek van olyan páeja, aki szerintem kifejezetten nem jóképű, sőt, mástól már megkaptam, hogy az én párom sem az, bár nekem tetszik. Ő is figyelmes, kedves, lovagias.

Milyen lányoknál próbálkoztál? Nem lehet, hogy te magad a felszínes lányokhoz vonzódsz?

2019. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Mivel már dolgozok, így maradt a társkereső, mint a Tinder.

Lehet ezzel lenne a gond? De szerintem nem, mivel régebben élőben is próbálkoztam az eredmény ugyan az volt.

2019. jún. 27. 23:01
 6/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes ismerkedés a kevésbé helyeseknek nem túl szerencsés. Mivel ott aztán végképp külsőre ítél az ember. Személyesen jobb esélyeid lennének, valami olyan eseményen, ahol lehet beszélgetni másokkal. Akár valami társasjáték est, vagy borkóstolás, vagy bármi ilyesmi, ami az érdeklődési körödhöz kapcsolódik. Én pl normális lánynak tartom magam,szívesen ismerkednék veled, ha nem lenne párom, de ha elsőre nem tetszenél, akkor én sem írnék tinderen (mondjuk fenn sem voltam sosem, ez meg a másik...). Viszont már ebből, ahogy írtál szimpatikus vagy, szerintem ha valakivel beszélgetnél, azzal több esélyed lenne, mint neten, ahol képeket nézeget mindenki.
2019. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Hát, hogy így belegondolok régebben akiknél próbálkoztam élőben náluk se volt sikerem, vagy mindig pont olyan lányt "fogtam" ki akinek fontos nagyon a külső. De ezzel nincs is baj, mert ha nem tetszem neki miért lenne velem. Ez ugye érthető is, csak én meg ezen őrlődök.

Akivel jól kijöttem barátzónába rakott, mert jófej voltam, jól elvoltunk, csak hát nem néztem úgy ki akivel össze is jönne, csak ugye fiú és lány között nincs barátság, így én mindig többet akartam és így az se volt olyan jó, főleg mikor lett csávója.

2019. jún. 27. 23:12
 8/38 A kérdező kommentje:

És igazából a sok csalódás, visszautasítás és a rengeteg próbálkozás és a Tinderen való sikertelenségem (0 match)

Nagyon el tud keseríteni.

2019. jún. 27. 23:13
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
kérdező,hiába veszel levegőnek,nekem ne mond azt hogy a világ legcsúnyább nőjénél próbálkoznál(de számodra bejönne)neki se kellenél.Nyilván kellenél,csak te nem tudsz vonzódni csak a topmodellekhez,és itt értelmét vette a kérdésed,persze nyilván számít a külső de mindenkinek lehet nője,kivéve annak,aki a csúnyasága mellett más téren is 0
2019. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem kell topmodell, egy normális kedves lányt szeretnék, mivel én is olyan vagyok. Egy átlagos lányt.
2019. jún. 27. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!