Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya hogyan tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem sírás, nem kesergés, nem kell a sajnálat, meg tudom, hogy egy nap 2 ilyen kérdés van meg stb...

Az ilyeneket mellőzzük.

Szóval aki, ronda pasi, hogyan tudta feldolgozni vagy túllépni ezen. Kezdek besokalni és nem tudom huszon + éves létemre feldolgozni, hogy csúnya vagyok és nem tudok mit tenni ellene mert ez genetika, nem lehet rajta változtatni. Már frusztrál, hogy nem tudok barátnőtszerezni, mert nem nézek jól ki, minden más megvan bennem hozzá, meg sokkal nehezebb minden az életbe ha az ember csúnya.

Hogyan lehet elfogadni??


2019. jún. 27. 22:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ez a másik sejtésem. Neked is fontos a külső, gondolom, milyenek azok az "átlagos" lányok. Átlagosan szépek. Mivel te nem vagy átlagosan helyes, illetve elmondásaid szerint atlagos külsejű sem, nagyobb sikerrel járnál az átlag alatti külsejű (de hozzád hasonlóan ertelmes, tanult, figyelmes) lányokkal. Csak gondolom ők meg neked nem kellenek.
2019. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

De ez nem feltétlen igaz, a szépség relatív.

Lehet rossz példa, de a Tinderen szinte mindenkit jobbra húztam (kivéve külföldiek) (mégis alig lett matchen 1 év alatt)

A testsúly se érdekel annyira 40-75 kg-ig bármi jöhet, az se lehet indok.

2019. jún. 27. 23:24
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

nehezen hihető hogy a hozzád hasonló nőknek se kellesz,függetlenül attól hogy tisztába vagyok vele,

hogy mi megy társkeresőkön,még a legátlagosabb nők se válaszolnak.Illetve facebookos csoportba egy nagyon molett nő ki írja sziasztok,kap 500 rajongó választ.De viszont ismerek nem 1 nem 2 férfit aki csúnya,nem okos,stb még is van nője.Ő pl jó dumás,tudja hogy kell beszélni a nőkkel.

2019. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Tényleg tapasztalatból írom amiket írok.

Dumám se lehet szar, ha azt mondják, hogy senki nem mondott még ilyen cuki dolgokat neki meg stb...

A randik is jól sikerültek akikkel próbálkoztam, de nem vonzódnak.

2019. jún. 27. 23:27
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Tágítanod kéne azon a 40-75-ön és a csini arcon is. Mivelhogy neked sincs. Ha nem a belsőt nézed a lányokban, akkor sajnos ez így necces lesz, mivel neked is a belsődet kellene, hogy nézzék.
2019. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

De még hova, én vékony vagyok, nyilván akkor nem a 120 kg-os kategória lesz megcélozva.

Én se vagyok dagadt, így nem illene hozzám.

2019. jún. 27. 23:31
 17/38 anonim ***** válasza:
Tehát, hogy akkor szemléltessem nálad, hogy mi a gond többek között: ez a csini csaj nálad már kiesik, hiszen ő a szemedben már kövér, több, mint a te "súlyhatárod". Szerintem aludj egyet még az elvárásaidra.
2019. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Tágítanod kéne azon a 40-75-ön és a csini arcon is. Mivelhogy neked sincs. Ha nem a belsőt nézed a lányokban, akkor sajnos ez így necces lesz, mivel neked is a belsődet kellene, hogy nézzék.



jó de ha azt fogja tenni,az se garancia semmire,vegyünk engem,én nem top modelleknél próbálkozok.Nézem a belsőt még se kellek senkinek.

2019. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Link a csini csajról

[link]

2019. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Itt nem a súly kérdés fogja megadni a választ.

Ez annál összetettebb.

2019. jún. 27. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!