Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szegény lány hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szegény lány hogy legyen igényes, hogy tetsszen a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ha alapból nem gyönyörű. Nincs pénze kozmetikushoz menni, fodrászhoz, sminket venni, gyantáztatni, fogfehérítésre, csinos ruhákat venni stb.

???



2019. jún. 26. 21:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
A kérdező nem írta, hogy Mikulást keres, így gondolom, neki saját pénztárcábol kell megoldani.
2019. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom elfelejteni azt a csajt aki a gyarban ahol saleses voltam lent volt operator. Iszonyatosan menonek es vaganynak tartottam, felnyirt haj, divatos ruhak. Aztan bepipult a pasira akivel kavart es feltett iwiwre boldog kepeket a csaladjaval, mondvan tessek ez vagyok, hat gyerekek a csaj kb egy putriban elt fogatlan rokonokkal. Tehat 1000% h turis ruhakkal oldotta meg es senki meg nem mondta volna.

Kerdezo vannak fodraszatok ahol modelleket keresnek hajvagasi versenyekre, ingyen levagjak befestik, vagy van ahol fodrasztanonc keres egy fejet amin gyakorolhat.

Fogadra szodabikarbona, citrom, pattanasokra csalantea, rengeteg folyadek es iktasd ki a cukros feherlisztes kajakat. Gyantat egetett cukorbol is lehet kesziteni, neted can, egesz biztosan van rola.youtube video v ott a borotva borotva. Es szerintem a ferfiak tobbsege teljesen jol elvan a szempillaspiralos alapozos lanyokkal. Ne add fel.

2019. jún. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Ismered a taaz.com oldalt? Ingyenes, csak feltöltesz egy képet, és egy órát el lehet játszani rajta, hogy milyen frizura áll jól. Sminket, szemüveget is próbálhatsz, de nem az igazi, elég mű az összhatása.

Rengeteg videó van youtube-on, hogy a profi stylist hogy változtat át valakit. Ihletet meríthetsz ezekből is.

Az ápoltsághoz sokszor annyi kell, hogy reggel bekötöd a hajad, és megnézed, hogy mit veszel fel. Tiszta körmök, frissen vasalt ruha, tiszta cipő, belőtt haj, friss illat.

2019. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Nagyon de nagyon fontos a fényvédelem minden hámlasztásnál. De ezt persze nem írtad le."

Mert nem kiseloadast jottem tartani. Amugy az elso hozzaszolasomban irtam h a skinsmart.hu-n tajekozodjon, ott leirnak mindent a hamlasztasrol, amit idepokhendiskedtel.

2019. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
44%
Az arcodra vegyél arcradírt, patikában kapható szaliciles alkoholt plusz egy pórus összehúzó krémet. Fodrászhoz muszáj elmenned, mert nem jó olyanra bízni a hajvágást aki nem ért hozzá! Utána veszel magadnak hajápolót. Sminknek bőven elég egy alapozó, sz.spirál meg egy hozzád illő rúzs. Szőrtelenítés borotvával. Fogaddal meg elmész a körzeti fogorvoshoz és leszedi a fogkövet, át tisztítja a fogsorod. Ezeket mind belehet szerezni amúgy olcsóbban egy dm-ből. Ruhát meg nem hiszem el, hogy nem látod mi áll jól saját magadnak?! Ezt azért mindenki eltudja dönteni
2019. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
45. Képzeld, nem mindenki, speciel én se tudom megállapítani, milyen színek állnak jól nekem. Másoknál simán megmondom, hogy milyen színek passzolnak hozzájuk, de ha magamra ránézek, valamiért a szivárvány összes árnyalatát bénának érzem magamon..Szóval ha nem kérném ki vásárláskor a barátnőim/tesóm véleményét, hogy melyik ruha áll jobban, eskü meg nem mondanám..
2019. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Turkálóból pár száz forintért fel tudsz szépen öltözni,cipőket meg találsz olcsón a kínaiba vagy szintén turkáló esetleg vannak ezek az olcsóbb üzletek (Cosmos,Kik,Pepco,Sinsay) ott vannak olcsó és jó cipők is.


Fodrászhoz sem kell járni,hagyod hogy megnőjön a hajad egyenesen és utána már bárhogy tudod hordani a haj állagára meg ha száraz akkor tudsz olcsón venni valamilyen olajos krémet vagy csak simán bekened a végeit olajjal. Ha zsíros akkor egyszerűbb,csak mosni kell.


Nem kell drága arclemosókat venni,ha csak szappanra telik akkor válassz valami natúr szappant ami nem szárítja a bőrt.


Ha szeretsz sminkelni akkor azokból is van több olcsó fajta én anno a DM/Rossmanba az Essence termékeit vettem (300 körül van egy szemcerka amit ha ügyes vagy szemhélytusként is tudsz használni)


Rúzsokat a kínaiba is tudsz venni szintén 200-300 körül.


Ha nem pesten laksz akkor egyszer megéri feljönni vagy a legközelebbi nagyvárosba elmenni ezekért.

2019. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!