Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szegény lány hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szegény lány hogy legyen igényes, hogy tetsszen a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ha alapból nem gyönyörű. Nincs pénze kozmetikushoz menni, fodrászhoz, sminket venni, gyantáztatni, fogfehérítésre, csinos ruhákat venni stb.

???



2019. jún. 26. 21:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont tökéletes leszel . Írj !
2019. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
81%

"divatos ruhákat jelenti."


Milyen munkahelyen? Bizonyos helyeken üzleties megjelenést kérnek, de ott meg keresel annyit, hogy ez nem gond. Bankok, posta... meg egyenruha van.

Az aktuális divatot sehol nem követelik.

2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Egy biztos, olcsó sminkkel ne akard szépíteni a bőröd. Egyébként az sztkban a bőrgyógyàsz nem kér pénzt, és lehet, h megfizethető megoldàst tud a problémàdra vmilyen patikai krém formàjàban. Pedti vagy vagy vidéki? Fodràsz tanulók rendszeresen keresnek alanyokat, akiknek gyakorlàsképpen ingyen vàgjàk a hajàt, de ez inkàbb Bp. Nincs egy baràtnőd vagy csinosan öltözködő kolléganőd akivel van olyan bizalmas a viszony, h egyszer- kétszer elmenjen veled turiba, és megmondja, h melyik szín és fazon àll jól? Mit dolgozol, hol laksz, h ennyire semmi lehetőséged nincs magadra költeni?
2019. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%

Utána kell nézni mindennek és megtanulni magadnak csinálni. Bár simán megtehetném tulajdonképpen, de soha nem jártam kozmetikushoz, körmöshöz, szoliba, fordászhoz évente egyszer ha stílust akarok kicsit váltani amúgy levágom magamnak. Ott van előtted az internet, Youtube-ról a mai világban már nincs olyan amit ne lehetne megtanulni.

Sminkeléshez nem kell sok pénz, kb ha veszel egy szemceruzát meg egy szempillaspirált az bőven elég. A férfiak nem szeretik a full sminket egyébként sem.

Ruházkodást simán meg lehet oldani turiból, csomó alig használt márkás cuccot lehet találni. Kilós Háda például tök jó erre, de ott van a Pepco, KiK ilyesmi ahol vannak tök olcsó ruhák. Egyébként meg a divat is olyan dolog aminek utána kell nézni. Hogyha nagyon nincs pénzed akkor bőven elég pár ruhadarab amik illenek mindenhez és tudod őket kombinálgatni.

Én tényleg csak annyit tudok neked mondani, hogy olvasgass a neten például bőrápolás témában. Fillérekből ki lehet hozni manapság már tényleg bármit ami szépségápolással kapcsolatos. Nekem mindenre megvan már a jól bevált filléres kencém meg módszerem. Utána kell nézni, sokat kell boltokba járkálni, figyelni az akciókat, nézegetni online is a dolgokat.

Egyre népszerűbb az a felfogás, hogy nem követjük birka módon a nagy cégeket hanem megoldjuk okosba' olcsóbban. Csomó hozzám hasonló nő van aki persze, megtehetné, hogy megveszi a legdrágább cuccokat de egyszerűen tök fölöslegesnek tartja ha tized annyiért ugyan azt a hatást el tudja érni. Hogyha más nőknek sikerül ez akkor neked is fog.

2019. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként a bőrödre én a Rossmannos 200 forintos arcmaszkokat ajánlom. Van már ez a fekete aktívszenes ami tök jó pólustisztító, tengeri algás meg minden, én csak ezeket használom már jó ideje. Meg minden reggel este szépen meg kell tisztítani az arcodat, erre is vannak 500 forintos lemosók.
2019. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom hol dolgozol. Sose használtam sminket, pedig multinál dolgoztam és minden nap ügyfelekkel találkoztam. Soha senki nem mondta hogy "figyelj már, használj valami sminket" Ha mégis ragaszkodsz a sminkhez, bármelyik üzletben be lehet olcsón is szerezni, nem kell Astor meg társai. Sokan írják itt a turkálókat, ezt én is tudom ajánlani, sokszor akár egyszer sem viselt, címkés darabokat is lehet találni. Válassz színeket, ne csak fekete meg szürke legyen. A bőrödre lehet kapni olcsón is arctisztítót a drogériákban pár 100 forint. Tornázni, mozogni ingyen is lehet. Fogat egyszer fehéríttettem életemben, volt rá 60% Joy kuponom tavaly. A lényeg, hogy ápolt legyen. Nem a kifogásokat kell gyártani, hanem tenni valamit. Mondom ezt úgy, hogy én is nagyon szegény családból származom.
2019. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ha tág a pórusod, használj az alapozó alá primert, az egyenletesebbé teszi a bőröd.

Ha töredezett a hajad, először is szánd rá most az egyszer azt a pár ezer ft-os, hogy egy fodrász szépen levágja a töredezett részt, aztán használj mondjuk gyógynövényes öblítőket hajmosás után. Én pont ma olvastam jó recepteket ezen az oldalon, amiket majd ki akarok próbálni: [link]

Plusz ugyanezen az oldalon láttam még házilag készíthető szulfátmentes sampon receptet is, meg írtak a "tojássamponról" is (azaz amikor nem samponnal mosod meg a hajad, hanem 1-2 felvert tojással). Elvileg ezek sokkal kíméletesebbek a hajhoz a bolti samponoknál, szóval szerintem egy próbát megérnek.

Meg valaki írta a cukorgyantát, azt én is csináltam itthon és nekem bevált. Csak annyi a gond vele, hogy nem olyan könnyű megállapítani, mikor jó a gyanta. Én pár égési sérülés árán kitapasztaltam, hogy fehér belsejű lábasban kell főzni (mivel akkor látszik a cucc színe rendesen) és amikor épp elkezd sárgás színe lenni a keveréknek, akkor lehet alatta elzárni a gázt, így alacsonyabb lesz az olvadáspontja is, és így nem kell 200°-osra melegíteni, hogy rá tudd kenni a lábadra..

Ami a ruhákat meg a színeket illeti, vannak ilyen quiz-ek a neten, hogy el kell döntened, a megadott lehetőségek közül melyik szemszínre hasonlít a legjobban a tiéd, meg a hajadnál is ugyanez, a bőröd tónusa milyen, stb és végül kiírják, milyen típusba tartozol és milyen színek állnak jól. De akár simán meg is kérdezheted a barátnőidet, hogy szerintük milyen ruhákat kéne venned.

2019. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
47%
Csak szimplán adja önmagát és kész. Elonybol indulna nálam egy olyan lány, aki őszinte, mint aki bármilyen szempontból megjatsza magát :)
2019. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
51%

Ezekre mind rengeteg házi praktika létezik. Például:


Bőrradír: méz+cukor

Gyanta: cukor+citromlé felforralva, amúgy 300 ft. 3 db borotva, én sem gyantáztatok,nem tudom, hogy ez miért a szépség mércéje??

Fogfehérítés: fogkrém+szódabikarbóna.

Csinos ruhák: nekem sok csinos ruhám van olcsón.


Amiket itt felsoroltál, nekem egyik sincs, mégse vagyok igénytelen. Ronda sem vagyok.

2019. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
17%

"Az összes ruhám turiból van. Sajnos azt sem tudom pontosan mi áll jól, milyen fazon, színek illenek hozzám.


Ezért szinte összes ruhám szürke, fekete meg farmer.


Nem eszek gyorskaját, nem is vagyok elhízva.


Magamnak vágtam le a hajvégeket évekig. Nem vagyok fodrász úgyhogy mára fel van törve az egész hosszú hajam.


A bőröm nem szép tágpólusú. Spirállal egyedül nem sokat érek. Munkahelyen is szóltak, hogy használjak sminket. Csúnya bőrön alapozó sem segít. A probléma gyökerét kell megszüntetni. Azaz kozmetikus vagy bőrgyógyász.


Igénytelennek tűnök összességében más lányokhoz képest, akiknek szülők fizették ezeket tizenéves koruktól."


Nagyon abszurd amit írni fogok de felveszel szabad felhasználású hitelt ha már van munkád és megcsinálod a külsőd. Van aki évek alatt formálja fokozatosan, te egy hónap alatt szeretnéd megcsinálni.


Aztán kiveszel szabadságot és belekezdesz:


1. elmész egy mesterfodrászatban ahol csinálnak neked egy megfelelő hajat. Ott is a stylistot keresed nem a kezdő tanulófiút aki a legolcsóbb.


2. Kozmetika& gépi kezelés. Egy jó kozmetikában ahol vannak gépek is segítenek megoldani a gondjaid.


3. Személyi stylist: Fogadsz egy személyt stílustanácsadót aki segít megtalálni a számodra előnyös ruhákat és elmagyarázza milyen ruhadarabok emelik ki az alakod és mi amit kerülj. Plusz színtanácsadás keretében megtalálod a színeid.


4.Sminkes: Személyi sminktanácsadásra mész egy smineshez. Kialakít számodra egy megfelelő sminkrutint ami a megfelelő számodra.


5. Fogászatra mész


6. Elmész egy körmöshőz aki megcsinálja a körmeid.


Mindez sminktermékekkel, mindennapi bőrápolási rutinnal, ruhákkal és cipőkkel, fodrásszal, kozmetikussal, fogfehérítéssel megvan fél millió forintból.

2019. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!