Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A megkeseredett 40-es férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megkeseredett 40-es férfiaknak miért vannak ilyen irreális elvárásai?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan 40+ férfit ismerek, akiknek fiatal korukban nem jött össze a párkapcsolat, de még a szex is csak nagyrészt prostival. Genetikailag kiszúrt velük a sors, de most, 40 felett teljes kudarcok után vallják, hogy nekik jár egy 20-on éves szűz lányka, aki a múltbéli fájdalmaikat begyógyítja és vele végre átélhetik mindazt, amit régen a nők úgymond elvettek tőlük azzal, hogy adták nekik a szűzességüket.


Ezek a férfiak nagyrészt erőszakosak, folyton a 18-25 évesekre nyomulnak és undorító módon követelik maguknak a szűzességet.


Mire jó ez?


23L


2019. jún. 26. 11:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*NEM adták nekik a szűzességüket :) Elnézést.
2019. jún. 26. 11:22
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút nem jellemző ez, valami elszigetelt eset, vagy GYK-s kommentek alapján általánosítasz.
2019. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűbb mint pszichológushoz menni, foglalkozni magukkal, netán elkezdeni edzeni hogy nézzenek is ki valahogy, vagy korukbeli nőkkel családot alapítani, mert a család az felelősség, ezek pedig önző gyerekek...
2019. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Halmai Annamária ***** válasza:
57%
Mert ezek a férfiak ugyanazon a gyerek szinten vannak agyilag mint akkor voltak, érzelmileg retardáltak, megakadtak, férfinak csak a koruk kapcsán lehetne őket nevezni, lelkileg valójában gyerekek, sose nőttek fel. Egyszóval hülyék.
2019. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igazából a Férfihangon is láttam ehhez hasonló undormányokat....
2019. jún. 26. 11:25
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Ezekről valami agyhugykövet tudok csak elképzelni, nekem baromi életszerűtlen, hogy egy negyvenes hapi szűz lányokkal pepecseljen.

32/f

2019. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Halmai Annamária ***** válasza:
76%
A Férfihang ezen csávók gyűjtőhelye. Egymásnak bizonygatják mekkora alfahímek, közben max horgászni meg kocsmába jutottak el egész életükben, esetleg volt egy házasságuk amit elrontottak. A másik véglet a PUA és hasonló szerencsétlenek gyülekezete, de ők még picikék.
2019. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Én CSAK ilyen 40-es "férfiakkal" találkozom, (sőt 30-asokkal is ), de biztosan nagyon elszigetelt általánosítás,persze,persze😫


20/L

2019. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Halmai Annamária ***** válasza:
49%
#9 - ez nem csoda, tele van velük az internet. Jó pasik élőben ismerkednek, nem neten általában.
2019. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Kikérem magamnak ezt a gusztustalan becsmérlést meg általánosítást! Annak sok oka lehet, hogy valaki nem szeretne családot meg gyereket, meg annak is, ha valaki esetleg szűz ennyi idõsen! Nem áll tõlem távol ez a korosztály, és én nem gondolom azt, hogy nekem járna egy fiatal lány, az viszont igaz, hogy rájuk vágyok a legjobban én is. De senkire nem nyomulok, mert nem merek, és nincs is hol. Nem mindenki ilyen, aki megkeseredett!
2019. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!