Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért szeretnek sokan irreális válaszokat adni?

Figyelt kérdés

Az oldalon és a való életben is van néhány visszatérő téma a társkereséssel kapcsolatban és ezekről néhányan olyan válaszokat szeretnek adni, amik jól hangzanak, csak éppen nem valóságosak. Ezt szerintetek miért csinálják az illetők?


Hogy konkrét példát is említsek, rengetegszer felhozzák itt a magasságot. Az alacsony férfiak sorban leírják, hogy kevesebb nőnél van esélyük, leírják, hogy milyen hátrányokat élnek át. Amikor olyan kérdés jön, hogy a nők járnának e náluk alacsonyabb pasival, akkor kb. 10-ből 9 válaszoló azt írja, hogy nem. De, a magasság dolog bárki számára úgy is ellenőrizhető, hogy kimegy az utcára és megnézi, hogy hány olyan párt lát, ahol a nő a magasabb. Alig vannak ilyenek.

MÉÉGIS, amikor jön egy magassággal kapcsolatos kérdés, akkor a többség elkezdi azt írni, hogy a magasság nem akkora probléma. Ennek így mégis mi értelme?


De ugyanilyen jellegű dolgok hozhatok fel a "nem kellek senkinek" emberek egy részénél vagy a "nincsenek nagy elvárásaim" dolgoknál. Ezeknél is gyakran érkeznek sablonválaszok, amik fél perc alatt cáfolhatók, valamiért mégis ideírják a felhasználók. Ez mire jó?


2019. máj. 12. 01:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen választ vársz? Nem az itteni válaszadók fogják megoldani a problémáinkat. Sajnos ez van. Amikor ezredjére jön ugyanaz az alacsony férfis kérdés már szerintem nem tudnak mit írni. Én is tettem fel másik kategóriában kérdést jött par nyugtató válasz, de csodát nem várhatunk.
2019. máj. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: Én úgy az élet minden területén összességében egyenes választ várok. Ha hátrány, akkor nyugodtan leírhatjuk, hogy igen, óriási hátrány. Legalább képben lesz az illető és esetleg kiegészíthetjük pár dologgal, hogy kompenzálja a hátrányát. De azzal, hogy páran hitegetik tovább ezeket az embereket, aztán tényleg semmire sem lesz jó. És nem is értem ehhez a motivációt...
2019. máj. 12. 01:29
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Amiért sokan irreális kérdést feltenni.

"Fikázom a nőket, büdi nyakszakáll vagyok, de biztos azért nincs csajom, mert nem vagyok 190 centi, ugyeeee?"

2019. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Azért adnak ilyen választ, mert ez a pc.


Szerinted hány ember mondja azt magára, hogy buta, sekélyes, felszínes, etc.?


Egy sem. Az ilyen válaszokat is ez a pozitív énkép vezérli. Ha kimondom, hogy számít a magasság/mellméret, vagy bármi hasonló akkor a saját énképem sértem meg, az emberi psziché meg már csak olyan, hogy kerüli ezt a helyzetet minden áron.


Ebből jön sz, hogy mindenki szerint (férfiak és nők) a külsőnél fontosabb a belső, aztán mikor párt kell választani, akkor hirtelen más szempontok kerülnek előtérbe, de addig is mondani bármit lehet.

2019. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A szerelem azért nem így működik. Lehetnek előzetes elvárásaid, de ha épp megismerkedsz egy olyan emberrel, akinek a személyisége tényleg megfog, akkor az a 5-10 centi különbség nem fog számítani. Mert az már az a helyzet lesz, hogy elnézed a hibáit, vagy tudomást sem veszel róla, ha leszáll a rózsaszín köd.
2019. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Mert eleve baromság egy ilyen kérdés.


Másrészt a pasik ugyanezt csinálják a kövér lányokkal pl.

De azt is mondhatnám, hogy ezerszer leírták itt pasik, hogy nem számít a nő múltja, hiszen most vele van. Aztán más kérdéseknél meg kiderül, hogy nem kezdenének olyanokkal, akik szeretők voltak, vagy akik lefeküdtek négerrel. Jah és ha írok egy kommentet, hogy szeretek szopni, akkor 25 privátot kapok. De ez veled ellentétben nálam semmiféle kognitív disszonanciát nem okoz. Valószínűleg nem is ugyanazok az emberek írják ezeket a kommenteket/üzeneteket.

2019. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

“Másrészt a pasik ugyanezt csinálják a kövér lányokkal pl.”


Ez a viselkedés egyértelműen nem a nők vagy a férfiak sajátja, hanem mindkét nem csinálja.


Csak itt a gyk-n csinálnak egy csomó kérdésből miért ilyenek a férfiak/nők kérdést (legyen szó megcsalásról, hazugságról, átverésről, szakításról, bármiről, mintha ezt csak az egyik nem művelné szegény ártatlan másikkal)

2019. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 LazyJones ***** válasza:
100%
Csak a konkrét példád kapcsán: 3 embert ismerek, akik alacsonyabbak 170 centinél. Ebből kettő akkora nőcsábász, mint a ház, egy év alatt több csajt húztak meg, mint én 37 alatt, a harmadik meg 8 éve él párkapcsolatban. 5 éven át egyedül voltam, azt éreztem, nem kellek senkinek, most mégis van egy (amúgy dundi) párom, akivel.boldogok vagyunk együtt. Nem lehetséges, hogy vannak, akiknél tényleg működik a sablon válasz, és azért írja?
2019. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a magasságot meg az elhízást ne vegyük már egy kalap alá. A magasságommal nem igazán tudok mit kezdeni, de az ellen, hogy ne legyek egy szétfolyt zsírbánya, tudok tenni.
2019. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

10: igen, a testsúly kb az egyetlen testalkati dolog, amiben mindenki maga a felelőse (persze van pár % betegség okán elhízott ember, Európa legkövérebb országa nem azért vagyunk, mert mindenki pajzsmirigy problémával küzd).



Ettől függetlenül a példa nem rossz. A nők sem tudnak mit kezdeni egy csomó örökölt genetikai dologgal, amire a férfiak közlik, hogy jól van az úgy, de mikor párt kell választani, akkor hirtelen mindenki másfelé fordul.

2019. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!