Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puzsér Róbert is csak kb.30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér Róbert is csak kb.30 éves kora körül tudta elveszteni a szüzességét. Ez nem megnyugtató itt sokak számára?

Figyelt kérdés

A későn elvesztett szüzességéről még Sebestyén Balázsék is gúnyolódtak az egyik műsorban. Pedig hát Puzsér nagy pofájú, magas, sokak szerint jóképű, van stílusa, egyénisége. Most meg már hírneve is van és pénze is. Nyilván ez egy ütős kombót alkot, így már annyi nővel szexel amennyivel akar, de ez nem volt mindig így. Mindennek van egy érési folyamata. Puzsérnak is 30 évet kellett várnia, mire beindul a csajozás, mert addig még csak kisfiú volt. Nem volt SMV-je sem. Most meg tényleg, annyi nővel dug amennyivel csak akar.

Ti nektek nem megnyugtató és inspiráló ez? Ez a bizonyíték arra, hogy a férfiak értéke 30 fölött jön meg:

[link]

Ezek szerint mégsem hülyeség ez az ábra, csak a nők szerint az, de a tényeket igazolja.


2019. jún. 25. 11:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

> Nem bizonyíték az ábra. Átlagosan a fiúk is akkor veszítik el a szuzesseguket, amikor a lányok. Sőt, egy kicsit előbb is.

Forrás? Az átlag számtani közép, és rengeteg férfi 20 felett veszíti el, ami emeli az átlagot. Nőknél ritka, aki 18 felett szűz.

2019. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
22%
21 voltam, amikor elvesztettem. Semmi "SMV", átlagos kinézet, szociális fóbia. Mégis sikerült. Azóta 17 nővel voltam. Még nem vagyok harminc, de hét számjegyű a fizetésem, most vettem egy 0km-es kocsit. Ez az egész grafika akkor ér valamit, ha elértél az életben.
2019. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

@III.Edricus Anxious:


Valóban. Itt kb. minden kérdéshez és válaszhoz linkelhető valamelyik. Felesleges ezért kijelzőt koptatni.

2019. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%
Puzsér jó pesi szerintem, a kedves mama lehetett ott a bibi.
2019. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

Azért tegyük hozzá, hogy Puzsér egy nagyon művelt, határozott elvekkel, saját eszmerendszerrel rendelkező kortárs gondolkodó. Valahogy nem tudom elképzelni róla, hogy ilyen jellemmel 30 éves koráig nem jutott nőhöz. Honnan ez az infó különben? Ő maga mondta valami olyan műsorában, ami nekem kimaradt? Sőt, ő konkrétan kimondta, hogy többször volt prostinál is.


Egyébként a YouTube-os Steve Terreberry is szűz (nem erősítette meg soha, de utalásokat tett már rá), és ő is 31-32 éves. Nagyon jópofa, jó fej srác, aki úgy gitározik, hogy ha én ilyen szinten tudnék... úgy egyáltalán BÁRMIT csinálni, a legnagyobb császárnak érezném magamat a földkerekségen.


Most hogy ezekbe belegondolok... hmm, kicsit megnyugtató valóban, talán van esélyem nekem is. Csak hát a francnak van kedve 30 éves koráig várni arra, hogy egyáltalán rájöjjön, mire való a berendezése, miközben ilyen korában másnak már családja van feleséggel, gyerekkel, közös lakással.

2019. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nőnek sokkal gázabb szűznek lenni 30 felett, ezt 30 feletti szűz nőként mondom. És ismerek magamon kívül még két ilyen nőt, és nem direktbe kerestük egymást.


Egy férfi úgymond mindig tettre kész, ha prostihoz is hajlandó menni, akkor nem gáz neki, ha csak kihasználják. 30 feletti nőre már senki nem vár.

2019. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Ráadásul magyar/töri szakos tanárnak tanult eredetileg, azon az egyetemen sokkal több a csaj, mégsem kellett senkinek akkor még. Mindemellett budapesti srác is volt, sokan rinyálnak hogy azért szüzek mert nem budapestiek, vagy legalább is hallottam ilyen kifogást szűz férfiaktól.

Szóval minden adott lett volna, de 30 éves koráig egyszerűen senkinek sem kellett még egy csajokkal teli fősulin sem.

Akkor ez mi ha nem egy ordas nagy igazolás arra, hogy az smv valóban létező jelenség és mérce?

2019. jún. 25. 12:11
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Mi ez a senkinek sem kellett marhaság? Én 18 évesen veszítettem el, de nem azért mert előtte senkinek sem kellettem, hanem mert így terveztem. Attól hogy néhány szűz sír hogy nem kell senkinek, még nem kell általánosítani szerintem, simán el tudom képzelni, hogy valaki nem érzi fontosnak, éppen nem érdeklik a párkapcsolatok, vagy sokáig vár az igazira... ettől még nem lesz minden szűz megkeseredett és az sem feltétlen igaz, hogy senkinek sem kellenek.
2019. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
10%

@18

Ha 25 évesen is szűz lennél, elhiheted, hogy most nem ekkora arccal hirdetnéd magadról, hogy mekkora király vagy.

2019. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

"A válaszok alapján kiderült, hogy a fiúknál az első szexuális élmény átlagos életkora a 13,56 év, a lányoknál pedig 13,97 év. A 16 évesek közül a fiúknak már 63 százaléka, a lányoknak pedig 56 százaléka válaszolta azt, hogy túl van a szüzessége elvesztésén. "


[link]

2019. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!