Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puzsér Róbert is csak kb.30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér Róbert is csak kb.30 éves kora körül tudta elveszteni a szüzességét. Ez nem megnyugtató itt sokak számára?

Figyelt kérdés

A későn elvesztett szüzességéről még Sebestyén Balázsék is gúnyolódtak az egyik műsorban. Pedig hát Puzsér nagy pofájú, magas, sokak szerint jóképű, van stílusa, egyénisége. Most meg már hírneve is van és pénze is. Nyilván ez egy ütős kombót alkot, így már annyi nővel szexel amennyivel akar, de ez nem volt mindig így. Mindennek van egy érési folyamata. Puzsérnak is 30 évet kellett várnia, mire beindul a csajozás, mert addig még csak kisfiú volt. Nem volt SMV-je sem. Most meg tényleg, annyi nővel dug amennyivel csak akar.

Ti nektek nem megnyugtató és inspiráló ez? Ez a bizonyíték arra, hogy a férfiak értéke 30 fölött jön meg:

[link]

Ezek szerint mégsem hülyeség ez az ábra, csak a nők szerint az, de a tényeket igazolja.


2019. jún. 25. 11:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Puzsér,mint jóképű?Ha csak jó partinak mondják az sem számít,mert egy bunkó.Szerintem végül a szüzességét is azért sikerült elvesztenie( már ha igaz,hogy az volt),mert sok nő a bunkó pasikat bálványozza.N
2019. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

" Sebestyén Balázsék is gúnyolódtak "


Mondjuk tőlük nem is várnék többet. Kőbunkó egy műsor az is, ahová olyanokat beengednek, mint Bazsika vagy a Rákóczi.



"Nem volt SMV-je sem" - Komolyan, mint valami gagyi mmorpg játékban. "Puzsérnak nincs SMV-je, mekkor a lúzer, bezzeg Balázsnak van". Nem tudom mi az az SMV, de ha az ilyen bunkósági mérce akkor Havas Henrik a level 99

2019. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Puzsér fura pali, nem hülyegyerek, meg nem is csúnya szerintem, csak valamelyik kereke hiányzik. Ezért nem zsánerem, meg sok nőnek, emiatt maradhatott sokáig szűz.
2019. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mi megnyugtato Puzsér életén?

Én az ellenségeimről sem beszélek úgy, ahogy ő a nőkről, élete nagy részében nem is kellett senkinek, aztán amikor egyszer osszejott neki a család és a gyerek, ami igazán számít az eletben, azt is elveszítette.


Vagy neked csak a lelketlen dugás számít?

Pont tegnap kérdezte valaki, hogy miért hiszik az emberek, hogy a férfiakra jobban jellemző az ösztönlénység, mint a nőkre. Eliranyitsalak a kérdéshez?

2019. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem bizonyíték az ábra. Átlagosan a fiúk is akkor veszítik el a szuzesseguket, amikor a lányok. Sőt, egy kicsit előbb is.


[link]

2019. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5%

#5


Jó kis oldal ez, elég belinkelni valahová valamelyik hibát és utána kényelmesen hátradőlni, be lett dobva a "jolly joker" és ezek után automatikusan igazad van.


Tipikus kortárs dolog ez is.

2019. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Ha Puzsér jóképű, akkor én Ryan Gosling vagyok. 🙂 Ronda, mint a bűn és neurotikus. Szerinted kinek kéne egy ilyen nagypofaju ember? Csak a saját igazát fogadja el, földbe döngöli a nőket.
2019. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

#7


Balázs ugyanezt teszi mégis odavannak érte. Csak annyi a különbség, hogy ő "viccesen" (ahogy vesszük, inkább jópofizósan) adja elő.

2019. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Balázs csak a retardáltak és a hasonló szìnvonalat ütők szerint vicces.
2019. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

#9


Akkor ebben egyetértünk. Volt osztálytársammal tudtunk erről nagyokat vitázni, mert szerinte Balázs az vicces, menő, laza, és ő a példaképe. WTF?

2019. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!