Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élvezik a lányok azt ha ők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezik a lányok azt ha ők az elsők egy pasinak, elvehetik a szüzességét és megtaníthatják a szexre? 23/f

Figyelt kérdés
Ha elmondom randira hívás előtt hogy még szűz vagyok vagy megpróbálok rá utalni finoman, akkor ezzel felhívhatom magamra azoknak a lányoknak a figyelmét akiknek ez bejön? De csak olyan lánnyal akarom elveszíteni a szüzességemet akit igazából szeretek, nem feküdnék le rögtön az első randi után.
2019. febr. 8. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan lány aki élvezi, de nem azt kell ez alatt érteni, hogy kimondottan szűz fiúkat keres akiket szexre tanítgathat.
2019. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Van😎
2019. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Én élvezném. 25N
2019. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Nincs. A kulcs és a lakat példája jut erről eszembe. A nőket a tapasztalt pasik hozzák lázba, a férfiakat meg a fiatal szűzies lányok. Tehát amelyik kulcs minden lakatot kinyit, az egy jó kulcs, viszont amelyik lakatot minden kulcs nyitja, az egy szar lakat. Ezért van az, hogy a férfiak (beleértve engem is) nagyot szoktak hazudni amikor arról van szó, hogy hány nővel voltak eddig. Én személy szerint 20 nőt mondtam, hogy annyival voltam már, amikor valóban elvesztettem a szüzességem. Egyszerűen ez ilyen, a nőknek a tapasztalt pasik kellenek, ez evolúciós ösztön.
2019. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális lány valóban tudja értékelni, de az is leginkább olyannal akit ő is szeret. Viszont ezt nem kellene mingyárt az első randin, vagy főleg előtte közölni, mert az rosszul is elsülhet. Én anno már az ágyban tudtam csak meg amikor ilyen helyezetben voltam, igaz csak barátság extrákkal lett. Nekem ez az egyik legszebb ajándék lett így. Ha előre tudtam volna nemtudom mit csinálok, lehet bele se megyek, vagy másképp. Örülök hogy így történt.

Én akkor 29 voltam, a fiú meg 24.

2019. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

23 éves vagy. Kb. 1 tucat éve áll a cerkád, de még nem tudtad betenni senkinek sem. Fel sem tudsz szedni senkit. Nem hiszem hogy fenn állna a veszélye hogy elveszíted.

Egyébként az ilyenek miért nem látják reálisan a helyzetüket, hogy hatványozottan defektes szerencsétlen lúzerek?

2019. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

4es akkor a barátom szted hazudott? Azt állította vagy 10 nővel feküdt le előttem, de nekem a csóknál is és a szexnél is olyan benyomásom volt h nagyon kezdő. A férfiak tényleg képesek ilyesmit hazudni?


Én egy szűznek sokkal jobban örülnék mint egy olyannak aki mindig prostikhoz jár de úgymond már "tapasztalt"...

Szerintem édesebbek akkor is ha nem olyan ügyesek.

2019. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelnek amúgy sem huszonéves férfiak, ha szűz meg pláne. Nehogy már rajtam gyakoroljanak. SOHA. Szerintem nem tudna annyira jó színész lenni, hogy ne vegyem észre. Első randin nem dugsz, akkor helló, nem xarakodok, iszonyatosan szánalmas, amit írsz. Undorító, komolyan, inkább egy dagadt rondával, de aki már dugott.
2019. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezném, de ha már azelőtt fontosnak tartod elmondani, hogy randira hívnál, abból két dologra következtetnék:

- csak a szexen jár az eszed, és nem párkapcsolatot akarsz, tehát nem egymást keressük.

- ha már az ismerkedés legelején elmondasz egy ilyen személyes információt, akkor ez nagyon központi téma nálad, és valószínűleg valamilyen komplexusod is kialakult már tőle. A szüzesség szexi, de a kétségbeesett "vegye már el valaki, mindegy hogy ki", és az ehhez járó önbecsülési zavar már nagyon nem az.

Komoly kapcsolatban, ahol minden téren passzolunk, örülnék egy szűz pasinak, de ennél sokkal fontosabb tulajdonságok alapján választok.

2019. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon. A nők a készbe szeretnek beleülni, minden szempontból. Egy szűz pasi az nem kész.
2019. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!