Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élvezik a lányok azt ha ők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezik a lányok azt ha ők az elsők egy pasinak, elvehetik a szüzességét és megtaníthatják a szexre? 23/f

Figyelt kérdés
Ha elmondom randira hívás előtt hogy még szűz vagyok vagy megpróbálok rá utalni finoman, akkor ezzel felhívhatom magamra azoknak a lányoknak a figyelmét akiknek ez bejön? De csak olyan lánnyal akarom elveszíteni a szüzességemet akit igazából szeretek, nem feküdnék le rögtön az első randi után.
2019. febr. 8. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok még, de ha nem lennék az, kicsit izgatna a gondolat, hogy velem van először :D

L

2019. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Aranyosak szerintem. Sokkal jobban meg lehet figyelni a reakcióikat, újdonság nekik az egész női test, jobb esetben nem perverzedtek még el annyira h egy sima cici, punci ne okozna nekik örömet. Az első barátom szűz volt, és én is mikor először csináltuk, ő félénk volt, nem akart ajtóstul a házba rontani, én viszont már nagyon kívántam. Mikor először oráloztunk, konkrétan nem kapott levegőt annyira meglepte h szeretném, annyira élvezte. Utána meg csak feküdt ott... Azt mondta soha nem élt még ilyet át, azt a pillanatot semmiért oda nem adnám.
2019. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, neked ez komolyan pozitív élmény? És te elmentél? Vagy az már nem fontos? Vagy jótékonykodsz ha szexelsz?
2019. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szánalmas, primitív és szexista ez a lakat, kulcs példa, ha tehetném én büntetném az ilyen szexista mondásokat. Undorító az aki ezt terjeszti!
2019. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
#13 Tudod nem mindenki olyan önző, mint te. Vannak akiknek nem a saját kielégítésük a legfontosabb hanem arra törekednek, hogy mindkettejüknek jó legyen. Ez a normális. Nem az, hogy egyből tökéletes teljesítmény nyújtson a másik. Az a beteges amikor valaki egyből elvárja a tökéletességet, mert annyira önző. Ezt kezelni kéne!
2019. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13as ha érdekel akkor igen, elmentem én is aznap este :) Nem tehetek róla én akkor élvezem ha a másik fél is. Máskülönben nyugodtan élvezkedhetnék magammal...


És tudod ha nem is volt tapasztalt, nagyon gyorsan megtanulta ám. Csodás dolgokat éltünk át.

2019. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!