Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi huszonöt éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi huszonöt éves koráig nem tudott csajozni, s ekkorra sikerült csak elvesztenie a szüzességét, lehet még nőfaló belőle?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lehetne? Nem a kor határozza meg mikor lesz valakiből nő faló szerintem
2018. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A kettőnek mi köze van egymáshoz? Sokan, egy biztos kapcsolatot épitenek és 35-40 éves kor körül kezdik sorba megfektetni a nőket.
2018. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ahhoz sok minden kell, hogy nőfaló legyen, de amúgy lehet belőle...
2018. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
én nőfalónak számítok ugy ,hogy 21 éves vagyok ,dolgozom, volt 10 lánnyal dolgom de viszont nem bulizom?vagy ha igen akkor meg csak a haverokkal foglalkozom.
2018. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, te annak számítasz.


Arra vagyok kíváncsi, ha nem lenne egyértelmű, hogy aki ilyen későn jut első tapasztalatokhoz, az ki szokta-e tudni élni magát, behozni, amiről lemaradt.

2018. aug. 3. 11:36
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Nyugi a hozzád hasonló görcsök mindig megkapják a vörös posztót, nem kell izgulni.


Sok olyan történetet ismerek, ahol 20 fölötti srácnak összejön egy barátnő majd 1-2 év kapcsolat után rájönnek, hogy ők még nem lubickoltak elég lukba így a gerinctelenebje csalással megfűszerezve dobbant. Aztán carpe diem.


Amúgy érdekes hogy a nők számán mindig a 20 fölötti szűzek kezdenek aggódni mintha achievement pont járna érze...


Nyílván ha ez nem a te inged nem veszed magadra (már ha okosabb vagy).

2018. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet 35 évesen is nőfaló. Viszont az hogy 25 éves koráig nem sikerült neki az sejtet valami hibát vagy a fejével vagy a külsejével.
2018. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne nőfaló akarj lenni, hanem érd el, hogy egyetlen nő faljon téged.
2018. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy érdekes hogy a nők számán mindig a 20 fölötti szűzek kezdenek aggódni mintha achievement pont járna érze..."


A pénzen meg mindig a szegények aggódnak, a testsúlyon a ducibbak, a magasságon az alacsony emberek. Ki miben érzi hátrányosnak magát. Nem értem, mi ezen a meglepő. A te szemszögedből lehet, hogy érthetetlen, miért frusztráló ez valakinek huszonévesen, de sajnos nem mindannyiunknak sikerült idejekorán zsákolni.


Nem értem, miért kell az ilyen embereket hibáztatni, miért nem lehet feléjük empátiával fordulni. Mit nem lehet azon megérteni, hogy valaki kétségbeesett, mert úgy érzi, nem ér annyit, mint mások, vagy nem érdemli meg azt, amit mások, és be akarja hozni a lemaradást? Pláne úgy, hogy erre a világ minden felülete rájátszik a fb-tól kezdve az összes amerikai filmig. Mindenkinek tökéletes az élete és boldog párkapcsolatban él. Aki 20 fölött szűz, az lúzer. Azt hiszed, az én fejemben van baj? Gólyatáborban emlékszem, körbement ez a kérdés, hogy ki mikor vesztette el. Én is behazudtam egy általam vállalhatónak tűnő életkort, mire rögtön az volt a reakció, hogy "hát, nem sietted el". Aki meg még akkor is szűz volt, azt meg utólag hallottam, hogy kidumálják. Ne engem hibáztass ezért a vágyamért, ha egyszer a világ épp ugyanilyen előítéletes. És azt sem érzem hamisnak, hogy ha valaki lemarad, az kimarad. Nem ugyanaz ezekbe a dolgokba belevágni a húszas éveid közepén, mint 16-17 évesen. Nekem pl. időközben lett egy prosztataproblémám, ami rohadtul megnehezíti még a maszturbálást is, és nem tartom kizártnak, hogy ez összefügg a kiéletlenséggel (pl. pangott a gátizomzat). Szóval nem kéne ezt annyira bagatellizálni, csak mert neked bejött a kamaszkor.

2018. aug. 3. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, nemsokára rögzíteni is fogják az alaptörvényben kétharmados többséggel. :D


(Az önsajnáltatást meg inkább most fejezd be - írom ezt úgy, hogy nekem se "jött be" ilyen téren a kamaszkor, de még a húszas éveim se)

2018. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!