Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi válogat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi válogat és évekig nem volt barátnője esetleg nem is volt, miért kell lúzerként beállítani és személyeskedni vele?

Figyelt kérdés

Nem hiszek abban a sztereotípiákban, hogy egy férfi vonzalom nélkül is letud feküdni valakivel. Ha annyira igaz lenne akkor rámásztam volna a legcsúnyább lányra aki kikezdett nálam, de nem tettem, mert nem tetszett.

Miért kell állandóan azzal jönni, hogy nem minden a külső? Ezzel tisztába vagyok nem csak a küllemét nézem. Mikor valakinek elmondom, hogy hosszabb ideig nem volt nőm, akkor mindig kapok egy kisebb kioktatást, mint lehet túl magasak az igényeim, nem kéne annyira néznem a küllemet.

Manapság egy komoly párkapcsolatnak nincs értéke? Ha hosszabb ideig egyedül vagyok, keressek, ha nincs ló jó a szamár alapon valakit?

Ami ezen az oldalon megy az már vicc kategória. Valaki kiír egy hasonló kérdést jön az ellenségeskedés, hogy mi a f...t válogatsz, egyedül fogsz megdögleni, nagy lúzer vagy féle válaszok.

Én tényleg azt látom, hogy mintha nem lenne igény egy szép harmonikus komoly kapcsolatra, csak legyen minél hamarabb valami. Tudjátok ehez külső vonzalom is kell, mert elhiszem, hogy vannak olyan férfiak, akiknek ehez nem kell vonzalom, de én nem az a típus vagyok. Észre vettem azt is, hogyha egy nő hasonlóan válogatós őt nem bántják annyira, mivel köztudott, hogy nekik kell vonzalom és sokszor a külső vonzalom se elég, ha szexelni akar, mivel a férfiak beérik az egyéjszakásokkal is, a nők kevésbé vevők erre.

Úgy érzem nincsenek irreális elvárásaim küllemet tekintve, nem szempont milyen színű a haja, szeme, az se, hogy hány kiló itt csak annyi kikötésem van, hogy legyenek nőies idomai azt nem szeretem, ha kövér vagy sovány azt se, ha nagyon pici a melle és ne tartsam csúnyának az arcát. Belsőre is van igényeim, de azt hosszabb lenne kifejteni.


2018. aug. 3. 09:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkinek más tetszik, más ízlése.


De azért nagy kár, hogy te is hasonló egysejtű vagy, mint azok a pasik, akiknek még mindig fontos az, hogy milyen melle legyen az adott nőnek. Ez genetika. És mi van, ha pici melleket örökölt? De egyébként kedves szép arcú, sportos, szép kerek popsija van..stb?


Egy bizonyos kor fölött azért nem várhatod a tökéletes barbie-t.

2018. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell.
2018. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
A te ügyed, hogy hány barátnõd volt. Miért kell ezt kiírni gyakorira? Õszintén én sem írnék ki kérdést a magánéletemrōl, ha nem tudnám elfogadni a véleményeket.
2018. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Nincsenek irreális elvárásaid :) de azért a listád végtelen.

Amúgy igazad van. El kell érni azt, hogy a kisugárzásoddal azt közvetítsd, hogy nem kérdezzenek rá, vannak igényeid és nem érdekel mások véleménye, vagy egyszerűen nem válaszolsz, ha kérdeznek.

2018. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Mert a nők azt hiszik, hogy a férfiak robotok. Szerintük ha meglátsz egy meztelen női testet, autómatikusan fel kell rá izgulnod, vagy felállni a far.kadnak. Tinikorban még talán, de ahogy öregszik az ember, egyre jobban nem így van (pláne, hogy már a neten akármelyik oldal tele van meztelen női testrészekkel, már immunissá válik tőle az ember). Én sem izgulok fel olyan nőre, aki nem tetszik külsőleg, ergo nem is fogok vele kezdeni, ha egyébként belsőre "aranyos", mert csak őt csapnám be.
2018. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#1 Egysejtű vagyok, mert vannak akik nem tetszenek? Szerinted tehetek én arról, hogy nem jön be nekem a pici mell és a nem szép arc? Képzeld nem a barbie szerű csajokat keresem.
2018. aug. 3. 09:48
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
És a legszebb az egészben, hogy mindig olyanok mondják hogy add lentebb az igényeidet, akik jobban válogatnak mint te.
2018. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!!

Neked akkor nagy farkad van? Mert ha te elvarod hogy egy nőnek ne legyen kis melle (amiről nem tehet ) akkor neked se legyen baba farkad

2018. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
Amit szabad a nőnek, nem szabad a férfinek! Elvégre egyenlőség van :D
2018. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

#9 ez pont fordítva van

Amit szabad egy férfinak azt egy nőnek nem

Rengeteg dolog van amit egy férfi megtesz vagy nem akar a társadalom nen ítéli el de ha egy no teszi meg az már gond

Pl ha egy férfi nem akar gyereket nem ítélik ha nem akar hazsodni akkor sem

Ha egy nő nem akarja ezeket egyből elítélik

2018. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!