Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi válogat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi válogat és évekig nem volt barátnője esetleg nem is volt, miért kell lúzerként beállítani és személyeskedni vele?

Figyelt kérdés

Nem hiszek abban a sztereotípiákban, hogy egy férfi vonzalom nélkül is letud feküdni valakivel. Ha annyira igaz lenne akkor rámásztam volna a legcsúnyább lányra aki kikezdett nálam, de nem tettem, mert nem tetszett.

Miért kell állandóan azzal jönni, hogy nem minden a külső? Ezzel tisztába vagyok nem csak a küllemét nézem. Mikor valakinek elmondom, hogy hosszabb ideig nem volt nőm, akkor mindig kapok egy kisebb kioktatást, mint lehet túl magasak az igényeim, nem kéne annyira néznem a küllemet.

Manapság egy komoly párkapcsolatnak nincs értéke? Ha hosszabb ideig egyedül vagyok, keressek, ha nincs ló jó a szamár alapon valakit?

Ami ezen az oldalon megy az már vicc kategória. Valaki kiír egy hasonló kérdést jön az ellenségeskedés, hogy mi a f...t válogatsz, egyedül fogsz megdögleni, nagy lúzer vagy féle válaszok.

Én tényleg azt látom, hogy mintha nem lenne igény egy szép harmonikus komoly kapcsolatra, csak legyen minél hamarabb valami. Tudjátok ehez külső vonzalom is kell, mert elhiszem, hogy vannak olyan férfiak, akiknek ehez nem kell vonzalom, de én nem az a típus vagyok. Észre vettem azt is, hogyha egy nő hasonlóan válogatós őt nem bántják annyira, mivel köztudott, hogy nekik kell vonzalom és sokszor a külső vonzalom se elég, ha szexelni akar, mivel a férfiak beérik az egyéjszakásokkal is, a nők kevésbé vevők erre.

Úgy érzem nincsenek irreális elvárásaim küllemet tekintve, nem szempont milyen színű a haja, szeme, az se, hogy hány kiló itt csak annyi kikötésem van, hogy legyenek nőies idomai azt nem szeretem, ha kövér vagy sovány azt se, ha nagyon pici a melle és ne tartsam csúnyának az arcát. Belsőre is van igényeim, de azt hosszabb lenne kifejteni.


2018. aug. 3. 09:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem jogos a kérdező állítása,és kérdése.

Az 1-eshez intézném a kérdést: Szerinted az,hogy pl. én vékony vagyok,és emiatt a nők nem tekintenek férfinak,mert nem születtem izmosnak,és erős csontozatúnak,az szerinted változtatható?

Elvileg igen, edzéssel. Nos a környék legjobb edzője az ismerősöm,aki segített nekem ebben.3 hónap alatt 2 kg-t szedtem fel,majd utána következő 3 hónapban már semmit. És se izom,sem semmi más nem jött fel több rám.

Voltam kivizsgáláson is, az orvos megmondta,hogy ezt örököltem,fogadjam el mert a családban mindenki ilyen volt több generáción keresztül.

Ez is ugyanúgy genetika,azonban egyetlen nőt sem érdekelt. Ugyanúgy lekoptattak...

2018. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
56%

#11


És milyen vékony vagy? Olyan, mint egy vonalkód? Nyugi, vannak csajok, akiknek ez tetszik.


SENKI se születik izmosnak, azért meg kell dolgozni!


Esetleg elolvastad Arnold Schwarzenegger könyvét a testépítésről?

Próbáltad a jógát, a saját testsúlyos edzést, az úszást?

Nemcsak a konditeremben kéne edzeni és nem kell mindent elhinni, amit az orvosok mondanak.

Próbálj ki más sportágat! Legyen kitartásod. Nem 6 hónap alatt kell megváltani a világot!

2018. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
17%

#10 ki ítéli el a nőt aki nem akar egy régen elavult magamutogató vallasi rituálét elvégezni?

Max a vénasszonyok. A mai férfiak meg örülnek ha van olyan nő aki nem nyaggatja őket papírral, meg millás bulival.

Gyerek miatt is a vénasszonyok szoktak hőbörögni.

2018. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%
Az útolsó jól leírta ! Te nem vagy olyan jó kategória férfiba mint ami a nők vannak akik tetszenek ! Szóval olyat akarsz amit te nem tudsz nyújtani !
2018. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, annyit válogatsz, amennyit akarsz. Viszont ha az általad kiszemelt nő elhajt, akkor ne gyere ide nyígni, mert akkor viszont jogosan kapod azt, amit. Dolgozd föl magadban a visszautasítást, és tanulj az esetből, azt, amit éppen képes vagy megtanulni. A tapasztalataidból okulva próbálj meg magadhoz képest folyamatosan fejlődni. Ennyi.
2018. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#14 Téged kéne egy nyújtófával fejbeverni és lesz mit nyújtani te provokátor barom. Anyádért kell ilyen provokatívan válaszolnod, te nem normális idióta! Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor húzz el innen.
2018. aug. 3. 15:39
 17/30 A kérdező kommentje:
#16 Folyamatosan szoktam fejlődni, ahogy haladok előre a korban. Nekem most teljesen más világnézetem van, mint mondjuk két éve. Intelligensebben állok hozzá sok mindenhez és kiegyensúlyozottab is vagyok. Remélem nem az ilyen gyúrásra, menő göncökre és státuszra gondolsz, mert az ilyen proliskodó felületes dolgokkal a világból kilehet zavarni engem.
2018. aug. 3. 15:42
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem, bár a sportot fontosnak gondolom, de kizárólag az egészség és a jó közérzet + állóképesség érdekében. Fejlődés alatt pl. azt értem, amikor az ember egyre inkább képessé válik arra, hogy megértse és bizonyos ésszerű mértékig elfogadja a másik indítékait, anélkül, hogy ő maga azonosulna azokkal, vagy kárt szenvedne azoktól bármilyen formában. Ugyanis ha képessé válik valaki arra, hogy ezek az ellentétek ne csapjanak össze az ő saját "lelkében" + ne érezze, hogy félnie kellene a másiktól, akkor a benne létrejövő harmóniát a környezetének a legegyszerűbb tagja is meg fogja érezni, és az emberek többsége egyre vonzóbbnak találja majd őt, a külsejétől függetlenül. Arra nyilván nincs garancia, hogy ez a vonzódás szexuális / erotikus természetű lesz, de lehet, hogy akadni fog olyan is közöttük, mert nem egy emberre fog így hatni, az is biztos.
2018. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem irreálisak az elvárásaid. Viszont vannak az életnek iratlan szabályai. Az egyik ilyen sajnos az, hogy kinézetben csak a saját szintjén tud az ember párt vàlasztani. Egy 10/8-as nő nem fog egy 10/3-as pasinak megállni. Vannak persze kivételek, de az ritka.
2018. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#19 Teszek rá, hogy én hány pontot érek az úgynevezett húspiacon. Nem egy termék vagyok, hanem egy emberi lény. Születtem ahogy megszülettem, elfogadtam magam vagy megszeret valaki vagy nem. Akinek nem tetszem az menjen tovább, ennyi! Viszont ez a pontozás tőlem annyira idegen, sose tudtam pontozni egy lányt vagy tetszik vagy nem, ő se egy termék, hogy bizonyos pontok alapján értékeljem, hanem egy emberi lény akivel vagy eltudok képzelni kapcsolatot vagy nem.
2018. aug. 3. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!