Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi huszonöt éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi huszonöt éves koráig nem tudott csajozni, s ekkorra sikerült csak elvesztenie a szüzességét, lehet még nőfaló belőle?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 10:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: de nem is neked szólt a reakció.
2018. aug. 3. 21:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Képzeld kérdező, nőként én akkor vesztettem el a szűzességem amikor volt osztálytársam már babázott!


De én nem azon voltam kiakadva, más már a 5. pasiját dobja ki az ágyból én mikor érem utol?

Rohadtul nem kell olyan "férfi" az életembe amiből 5-öt is elhasználok 25 alatt. Inkább vártam volna 30 éves koromig, ha egy normális férfit találok, de tömegcikkel nem kezdek.


És az a síratódal ami itt leadsz, az pontosan azt mondja el rólad mekkora egy tömegcikk vagy te is. Nem látom az indivídumot benned, az értéket vagy az érték felé való törekvést.

Márpedig a te helyzetedben csak olyan nő fog észrevenni és megszeretni aki intellektusa magasabb az átlaghoz mérten. De mivel te meg a saját achievment pontodért aggódsz így úgy dobod a kukába majd mint a rongyot.


Te azért aggóddz, hogy neked mi járna ennyi idősen. Én tojom telibe, hogy a környezetem szerint nekem mekkora insta pitsának kéne lennem évi 1-2 luxus nyaralással és egy kirakar pasival az oldalamon.

Ez az én életem, az én utam. Nem fogok beállni a sorba, nem fogok

2018. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

... keseregni azon nekem mi járna vagy más hol tart a facebook profilja szerint.


Kapcsold ki a gépet, gondolkodj el ha eddig nem tetted, hogy mire van szükséged NEKED és IGAZÁN. De ne azt a tömegérzést erőszakold magadra ami most divatos, mert nem fog boldoggá tenni.

2018. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!