Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes barátnővel elveszíteni a szüzességet 25 év felett?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy inkább keresse az ember az igazit és ne menjen el fizetőshöz, viszont ennek a helyességében már nem vagyok teljesen biztos.

25 évesen egy átlagos nő is már legalább 3-4 kapcsolaton és több száz aktuson van túl, kiélte magát, sokszor már családot is alapítana. A szex neki már nem sok jelentőséggel bír, annyi alkalomban volt része, míg a férfinak továbbra is sokat jelent.

Működhet egyáltalán kapcsolat egy ilyen nő és egy szűz férfi közt, aki kb. olyan szinten van, mint egy 15 éves lány?

Vagy érdemes lehet inkább alternatív úton megszerezni a tapasztalatot, mielőtt belemegy valaki egy szintén nagyon tapasztalt (magyarul átlagos) nővel kapcsolatba?

Én úgy gondolom, hogy ezen a szinten már ugyanolyan rossz mindkét megoldás, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.


2017. dec. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Feleséggel érdemes!
2017. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a szexre van kihegyezve a gondolkodásmódod, a szeretetről, szerelemről pedig megfeledkezel. A szüzesség-elvesztés úgy az igazi, ha megvan a varázsa, ha emlékezetes, ha olyannal történik, akit szeretsz. Sosem értettem a prostihoz forduló férfiakat: oké, túlesnek a dolgon, de utána éreznek bármiféle pluszt? Éreznek bármi olyat, hogy fiúként mentek bele a dologba és férfiként jöttek ki belőle? Én ezt kötve hiszem. Szerintem az üresség-érzés ugyanúgy megmarad, max. némi megkönnyebbülést érezhetnek, de jó adag hiányérzet szinte biztos, hogy társul hozzá. Tehát aféle "félmegoldás" az egész.
2017. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"kiélte magát, sokszor már családot is alapítana. A szex neki már nem sok jelentőséggel bír, annyi alkalomban volt része,"


Ezen egy picit felnevettem. :)


1. A szüzek többsége egész jól teljesít elsőre is.

2. A csajoknak mindig nagyobb a "szexétvágyuk" mint a férfiaknak.

3. Túl nagy jelentőséggel ruházod fel ezt a témát. Semmivel sem több, mint az első csók. :)


21f

2017. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"A szex neki már nem sok jelentőséggel bír, annyi alkalomban volt része, míg a férfinak továbbra is sokat jelent. "


Ez milyen hülyeség, már bocs:D Az, hogy valaki mennyire és milyen gyakran igényli a szexet, nem attól függ, hogy mióta él nemi életet és hány partnere volt.

Van, akinek magasabb a libidója és 40 évesen is naponta kívánja, valakinek meg 25 évesen is elég heti egyszer. És ez még csak nem is nemfüggő. Pl. nálunk én nőként több szexet igényelnék, mint a párom.


Én egy hosszú párkapcsolat (3 év) után összejöttem egy szűz, 21 éves férfival. Szerintem semmi gond nincs ezzel, a szexuális kultúra sem attól függ, hány partnere volt előttem. Lehet, hogy szűzként valaki sokkal odaadóbb és jobban odafigyel a párjára, mint egy olyan, aki már előtte sok emberrel volt együtt. Sőt...

Annyi előnye is lehet a dolognak még, hogy az ember a saját ízléséhez tudja "igazítani" a párját. Sokan sajnos úgy vannak vele, hogy "az előző csajomnak jó volt így, akkor a mostaninak is jó lesz". De a nők nem egyformák...


És egyébként is? Hogy gondoltad a tapasztalatszerzést? Attól, hogy egyszer elmész k.vához, nem leszel tapasztalt. Vagy majd minden héten kétszer eljársz, amíg nem lesz nőd?

2017. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi tapasztalatot nem szerzel prostival. A szex 25 felett is fontos, marmint a jo szex, prostival meg maximum annyi tapasztalatot szerzel, hogy tudod, hova kell dugni, de ugyanolyan bena maradsz.
2017. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt jegyezd meg, hogy a prostival csak dugsz, a barátnőddel meg szeretkezel. A kettő között nagyon nagy különbség van, előbbi üres, monoton, utóbbi viszont érzelemmel van felturbózva és emiatt a mennybe emel. Egy qrvához nem tudsz úgy nyúlni, mint egy barátnőhöz: eleve viszolyogsz tőle egy kicsit, mert egyrészt idegen ember, ugyebár a testéből él és ez elég visszatetsző, a csókot nem szokták engedni, mert túl intim és ott van a dolog üzleti része, ami tulajdonképpen az egész sava-borsa is. Szóval szerelemből veszítsd el, nincs ahhoz fogható, amikor a pároddal szinte eggyéforrtok szerelmeskedés közben - és ha az első együttlét jól sikerül, úgy rákaptok, hogy aztán utána napi szinten megismétlitek a dolgot, sőt, idővel próbáljátok kiszínezni, felturbózni. Ha van igazi boldogság, akkor ez az.
2017. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A "nem sok jelentőséggel bír"-t arra értettem, hogy egy ember az első alkalomhoz teljesen máshogy áll hozzá lelkileg, mint valaki mondjuk a 800.-hoz a negyedik partnerével. Nem tudom, hogy milyen hatással van a tapasztalatlan félre az, ha összejön egy nagyon tapasztalttal, akinek a szex már egészen mást jelent, mint neki.

Sok lányismerősömnek ilyenkorra már inkább csak egy szükséglet kielégítését jelentette ez az egész, nem valami nagyon intim dolgot. 2-3 randi után már ki is akarják próbálni a másik felet, hogy összeillenek-e az ágyban.

A kérdésben arra akartam kilyukadni, hogy az intimitást már akkor is bukta egy ilyen idős férfi, ha a barátnőjével fekszik le először. Vagy nem? Kitudja.

2017. dec. 28. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne misztifikáld túl, csak csináld. 30-hoz közel vesztettem el egyéjszakás kapcsolatban és nem bántam meg. Nyilván biztosan jobb lett volna hülye kis szerelmes 16 évesként az első barátnőmmel bénázni, de ez van. :)
2017. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért a női hozzászólók ne felejtsék el, hogy a férfiaknál nem számítanak a körülmények a szüzesség elvesztésénél. Nekünk kb majdhogynem mindegy hogy hol, kivel és mikor, csak essünk túl rajta. A lénzeg hogy a csaj tetszen nekünk. Nem arra jó a prosti, hogy megtanuljon szeretkezni, hanem hogy a frusztrációktól megszabaduljon, megtudja hogy kb. meddig bírja, milyen érzés az orális szex stb. 2-3 alkalomtól és egy partnertől nem lesz lepedőakrobata, de legalább már nem lesz szűz. Eggyel kevesebb ok, amiért görcsöljön a nagy Ő előtt.
2017. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!