Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell így túlmisztifikáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így túlmisztifikálni a női szüzességet?

Figyelt kérdés

Kiakasztóak az olyan vélemények, miszerint kizáró ok egy nőnél X korban X partner, vagy hogy szüzen illik férjhez menni, hogy "ki ne tágulj házasság előtt" (hülyeség), de a férfi nyugodtan végigmehet a fél megyén, mert neki nincs minek "elromlani".

Szerintem mindkét nemnél ugyanúgy aggodalomra ad okot a túl sok partner, nemtől függetlenül.

Viszont a 2-3-4-5 még közel sem sok.

Mondom ezt úgy, hogy 25 elmúltam, mindössze 2 partnerem volt, és remélhetőleg már nem is lesz több.


2019. febr. 24. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

"Kiakasztóak az olyan vélemények, miszerint kizáró ok egy nőnél X korban X partner"


Hadd döntsük már el mi, férfiak, hogy kivel jövünk össze, és kivel nem. Minden nőnek szíve joga megdugatnia magát a fél várossal, nekem meg szívem joga ezen okból nem összejönni vele, és ezt a döntésemet szóban, valamint írásban is kifejezni. Senkitől nem akarom megvonni a r*b*nckodás jogát, pusztán én nem kérek ezekből a nőkből. Akkor sem, ha "megváltoztak". Szerencsére mindkettőnek joga van úgy élni az életünket, ahogy akarjuk.

2019. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Míg el nem vesztettem, én is túl nagy jelentőséget tulajdonítottam neki.

Két partnerem volt nekem is, de nem keresek alkalmi kapcsolatot, a következő (és remélhetőleg utolsó is egyben) az a férfi lesz akivel komoly kapcsolatot szeretnék.

2019. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, eddig 2 barátnőm volt és úgy tervezem a következő már egy életre szóló társ lesz. A túl sok partner szerintem nem dicsőség.
2019. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

És egyetértek, nálam kizáró ok lenne, hogyha a férfi végigdugta volna egész Magyarországot és erre még büszke is lenne.

Hadd döntsem már el, hogy milyen férfiakkal nem akarok kikezdeni.

2019. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

Vicces ezt a kérdést így olvasni, miközben sorban jönnek olyan női válaszok, hogy had legyenek már elvárásai az embernek. Nos, ebbe beletartozik ez is.

A másik oldalról feltehetnéd azt a kérdést is, hogy miért olyan túlmisztifikált, hogy a férfi magasabb legyen.

2019. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak, akik büszkén hangoztatják, hogy “nekik lehet, a nõknek nem”. Ez legyen a saját problémájuk, elhiheted, hogy sokan nem értenek egyet velük.

Személyszerint engem sem vonzanak a nõcsábász típusú pasik, akit igen, annak legyen a saját problémája.

2019. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy nem értem, hogy mi a problémád. Ahogy körbenézek a világban, sok nem-szūz nõt láttam, akinek nem okozott problémát a társkeresés és elkötelezõdés.


Miért kell így túlmisztifikálni egyes emberek véleményét? Komolyan fennáll ilyen probléma, hogy egy nõvel senki sem kötelezõdik el, mert nem szūz?:O Ez komoly? Melyik filmben láttad?

2019. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Tud valami csak akkor értékes ha egy másik dolog/ társadalmi réteg értékkel ruházza azt fel.

Valójában a gyémánt sem ér semmit, megkristályosodott szén csupán. De van olyan aki ezt értéknek tartja.

Ennyi.

2019. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
A #6-os válaszom ismét betalált, hogy a kérdésre nem kapok választ, csak lepontozást? :D
2019. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Aki olcsón adja magát nem ér annyit ez van, a férfiak nem adják magukat, ők megszereznek valakit, teljesen más téma a kettő. A férfiaknál a szűz a lúzer, a nőknél a r##banc, ez mindig így volt, téma lezárva.
2019. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!