Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell így túlmisztifikáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így túlmisztifikálni a női szüzességet?

Figyelt kérdés

Kiakasztóak az olyan vélemények, miszerint kizáró ok egy nőnél X korban X partner, vagy hogy szüzen illik férjhez menni, hogy "ki ne tágulj házasság előtt" (hülyeség), de a férfi nyugodtan végigmehet a fél megyén, mert neki nincs minek "elromlani".

Szerintem mindkét nemnél ugyanúgy aggodalomra ad okot a túl sok partner, nemtől függetlenül.

Viszont a 2-3-4-5 még közel sem sok.

Mondom ezt úgy, hogy 25 elmúltam, mindössze 2 partnerem volt, és remélhetőleg már nem is lesz több.


2019. febr. 24. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Mehet az a rizsa napestig, hogy manapság már a nő is teljesen emberszámba van véve, és hülye mindenki, aki nem így gondolja, de a szüzesség kérdése olyasmi, aminél 100%ig látszik, hogy nem sok minden változott a nők megítélésében a régi állapotokhoz képest.

Kérdező, nincs sok misztikum a női szüzesség körül; csak az van, hogy a férfiak szeretik birtokolni a nőket, és mivel a szexet a nők használatnak fogják fel, így nyilván annál kevésbé birtokolhatják az adott nőt, minél több férfi használta már ezelőtt.

2019. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
#12: Mondjuk inkább úgy, hogy a válaszodból is látszik, hogy amíg a nők megítélése változott, a férfiaké nem.
2019. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
#13 Hmm? Mivel nem értettél egyet?
2019. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

12-es nem veszed észre, hogy pont arról van szó, hogy egy nő többet ér, mint egy férfi?

Nem neked kéne megmondanod, hogy mi legyen egy férfi preferenciája. Egyenlő jogaink vannak, de nem egyenlő vágyaink.

Mi se szólunk bele, hogy miért nem tetszik neked az alacsonyabb férfiak, amikor nekünk be jönnek az alacsonyabb nők. Vágod?

2019. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14: A szüzesség kérdése már rég nem olyan, mint régen. Jelenleg alig pár embernél komoly szempont 20 felett, hogy szűz e a nő és bizonyos számok alatt elég kevesen problémáznak. Attól, hogy a gyk-ra jönnek néha ilyen jellegű kérdések, még nem általános ez a jelenség. Konkrétan ex prostik is találnak párt.

Másrészt mindkét nem pont ugyanannyira szereti birtokolni a másikat.

2019. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

#15 "Nem neked kéne megmondanod, hogy mi legyen egy férfi preferenciája"

Lesz..rom a férfiak preferenciáját, egy szóval sem mondtam hogy ne akarjatok érintetlen nőket, csak arra mutattam rá, hogy ez a vágy egy visszamaradott, gusztustalan nézetből indul.

Had lehessen már kielemezni az ilyeneket anélkül, hogy túlságosan is magatokra vennétek.

Az alacsony férfi / szűz nő összehasonlítás nem túl szerencsés, mert a magas férfiakhoz való vonzódás nem birtoklásból/uralkodásból ered. Vágooood?


#16 Így van, hajszálpontosan ugyanannyira problémáznak a nők is és a férfiak is a társuk addigi nemi élete miatt. Ámen.

2019. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem preferncia az érintetlen nő, de örülök ha minél kevesebb partnere volt. Az nem undorító, visszamaradott, gusztustalan nézett, hogy a nők a sikeres, gazdag, híres férfiakra buknak?


"Az alacsony férfi / szűz nő összehasonlítás nem túl szerencsés, mert a magas férfiakhoz való vonzódás nem birtoklásból/uralkodásból ered. Vágooood?"


Nem, hanem alárendeltségi, szubmisszív hajlamból, na meg védelmi szempontból. A legtöbb nő alá akar rendelődni a férfiaknak valamilyen szinten, elég a szexre gondolni. Élvezik, hogy egy férfi kezében vannak, Vágoooood? Ha nem tetszik, lehet papucsokat keresni, szubmisszív férfiak is vannak, sőt olyanok is vannak akik egyenlő partnerként tekintenek rátok. Ha nem veszed észre a te hibád. Ha meg a domináns férfiakhoz vonzódsz, akkor mi a bajod?

Én egyenlő partnerként tekintek a nőkre, tudod mit érek el vele? Jól vagy barátnak, ha volt is előtte valami vonzalom, mert a nők 80%-a nem ezt igényli érted? Ha nem érzékelteted a birtoklási vágyadat iránta, úgy jön le neki, hogy nem szeretnéd, haverkodsz csak. A nők egyébként ugyanúgy birtokolnak, vagy sok olyan lányt ismersz aki szívesen osztozik a partnerén?

2019. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20 év felett kinos szűznek lenni fiúnak és lánynak is.Én csak itt olvasok ilyen hülyeségrket,hogy bárki is elvárná egy felnőtt nőtől,hogy szűz legyen.
2019. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért zavar téged, ha valakinek ez elvárás? Csak a nőknek szabad elvárásaik legyenek? Igaz, hülyeségnek tartom, hogy valaki a szüzességet várja el, mert már 14 éves kortól is nagy eséllyel nem szűz a legtöbb lány, de nekem is előny, ha minél kevesebb a szám.
2019. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!