Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha akartam már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha akartam már öngyilkos lenni, van rá esély, hogy a további sikertelenségeimnek hála egy nap az legyek?

Figyelt kérdés

Társkeresési probléma a dolog gyökere. Hiszen nincs senkim és mérhetetlenül magányos vagyok.

De se nagypofájú, se humoros nem vagyok.

Hála a mai nőknek, és a fel nem fogható elvárásaiknak hála, úgy vagyok vele, hogy soha nem fogok találni magamnak senkit az életben.

Szóval esélyes, hogy az én lelkiállapotomnak hála, egy nap, tényleg kinyírom magam? :(



2019. jún. 23. 01:03
1 2
 11/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

#4:

-Ja, tudjuk 23 felett lejárt a szavatossága, --> Nem feltétlenül, ismerek olyat, akinek 32 évesen is babaarca van, viszont olyat is, akit 25 évesen totál tönkretett a sok sminkelés, fiatalkori kábítószerezés és alkoholizálás.

-az pedig nem nő, aki 60 kiló felett van, --> 170 cm vagyok és 70 kg, sokat edzek, így elég szálkás testalkatom van. Bocs már, hogy ha én adok a testalkatomra, akkor elvárom, hogy a nő se folyjon le mellőlem a padról.

-van egy gyereke, --> Igen, ez kizáró ok. Én fel szeretném valakivel építeni az életem, és nem fér bele az, hogy egy gyerek ott nyűglődik rajta 5 percenként. Ráadásul nem is az enyém, de idővel elvárás lenne, hogy neveljem. Az is a nőt minősíti, hogy olyan embernek szült gyereket, aki ott hagyta...

-vagy rövid haja van. --> Igen, ez is kizáró ok nálam. Az olyan nők tetszenek, akiknek legalább vállig érő hajuk van. 90%-uk ilyen, nem is értem, ez hogy jött ide. Vagy egy férfinek már ennyi elvárása se legyen???

-De ti nem válogattok. Csak egy kedves, aranyos, fiatal lányt szeretnétek, aki "átlagos". --> Pontosan. Nem is értem, ez miért válogatás.

-Most mit vársz? Szánalom szexet? --> Nem. Egy olyan társat, aki értékeli a külsőmet és belsőmet egyaránt, akivel lelki társak tudunk lenni, és egymást támogatjuk a bajban, akivel össze tudok bújni éjszakánként, akivel tudok nevetni a mindennapokban még akkor is, ha rossz kedvem van, aki nem cseszeget minden apróságért, satöbbi.


Ezek olyan nagy igények lennének? Lehet, de nem adom fel a keresést. Kérdező, te se tedd, lehet, hogy a költözés megoldja a gondokat. Én is abban gondolkodok.


28F

2019. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem a szingliséged miatt sajnállak, hanem az üres életedért.


Nekem sincs kapcsolatom, de találtam más örömöket az életben. Ha te ilyen társfüggō vagy, hát......

2019. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

“se nagypofájú(kommunikatív*), se humoros nem vagyok”


“mai nōknek, és a fel nem fogható elvárásaiknak hála”


WTF??


Ez annyira nevetsèges:D Tehát te hàt te is fel tudod fogni ès tudod rà a vàlaszt, hogy miért nem tetszel másoknak, de mégis “fel nem fogható”.. Hát mond már, hogy mi ebben a fel nem foghatóxD Röhej...

2019. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%

Én is ebben a helyzetben vagyok. Szinte minden nőnek a bunkó beképzelt férfiak kellenek. Aki nem ilyen az a kutyámnak sem kell.

Pedig szeretem pont hogy fordítva kéne lennie.


Ez van. Majdcsak nekünk is lesz valamikor párunk.

2019. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!