Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kizáró ok ismerkedésnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok ismerkedésnél, ha túlzottan nem érdekel, nem vonz az intimitás? 18/L Őszintén!

Figyelt kérdés
Itt nyilván nem ölelésre, összebújásra, csókra gondolok, hanem kicsit "merészebb" dolgokra.

2019. jún. 19. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még szép hogy kizáró,egy kapcsolat bukik ezen.ez alap.a férfiak nem neked valók...
2019. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernél igen. Aszexuálisok körében kellene, inkább, keress... egy nem aszexuális embernél ez tuti, hogy kizáró ok lesz, lehetsz akármilyen jó ember és szép.
2019. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem. Heti 1-2 alkalom bőven ok.
2019. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

IGEN!


De...alkalmi szeretőnek tökéletes leszel. És hidd el, ez nem bántás vagy sértés! Rengeteg férfi csak heti 1-2 alkalommal ér rá a barátnőre.

2019. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, csak az a probléma, hogy nagyon-nagyon kevés az aszexuális férfi, illetve hiába egyezünk ezen a téren, személyiségileg nem biztos, hogy megértenénk egymást, szóval így irtó nehéz társat találni. Abban reménykedem, hogy létezik olyan férfi is, akinek van igénye szexualitásra, de annál jobban szereti a barátnőjét, minthogy ennek hiánya miatt elhagyná, vagy mégcsalná, de lehet kicsit sokat várok el...
2019. jún. 19. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedésről volt szó és nem tényleges kapcsolatról, szóval ebben a fázisban szerintem nem kizáró ok.
2019. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt már kapcsolatod?

Elsőkörben járj valakivel. Nőként én is olyan vagyok, hogy amíg nem vagyok szerelmes nem igazán érdekel a szexualitás, aki a személyiségével letud nyűgözni viszont legyen a talpán mert ha épp olyanom van aludni sem hagyom.

Ha biztosra veszed, hogy nem érdekel a szex akkor keress hasonló férfit. Akinek igénye van a rendszeres együttlétre annak nem felel meg ez a felállás élete végéig.

2019. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt már barátom, akivel nagyon szerettünk egymást, de nem feküdtünk le, mert egyszerűen nem kívántam az együttlétet, pedig vonzódtam hozzá. Egy évig tartott a kapcsolat.
2019. jún. 19. 21:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez azért elég önző hozzáállás. Fordítva, ha a srác mondaná azt, hogy "hát összeismerkedem egy aszexuális lánnyal, és ha tényleg szeret, akkor megengedi, hogy megdugjam", mit gondolnál? Na, ugyanezt csinálod te is, csak pepitában.
2019. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!