Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek internetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek internetes ismerkedésnél mennyi idöt tartanátok optimálisnak a különbözö lépcsöfokokra ha minden jól alakul?

Figyelt kérdés

-beszélgetés elkezdése ott ahol megismerkedtünk

-feltérképezés, h komoly ember a másik (nem kamus..fake stb)

-messenger

-komolyabb magánéleti beszélgetések..terepfelmérés, h komoly ember-e a másik

-telefonálás

-találkozás

-randevu


2019. jún. 14. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj, én optimális esetben 1 héten belül lebonyolítom az első randit. Nyilván persze lehet mindenki elfoglalt, lebeszélt programok, piros napok, satöbbi, szóval ez nem kőbe vésett. De ha valakivel ennél jóval több ideig tart, azzal nem egymást keressük.
2019. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napon belül eljutok a találkozóig, mert rögtön az első hétvégén szakítok rá időt. Ugyanis aki már az elején is nehezen szakít 1-2 szabad órát rám, az nem az én "emberem".
2019. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Hosszabb időt mindenképp, 1 hét alatt mégis mennyit lehet megtudni valakiről? Nem sokat. Igaz én a "netes beszélgetést" hosszas levelezésben élem ki, az ilyen 'Mizu? Semmi. De a semmi az nem van, hanem nincs" vagy az "Éjjel csak alszom-alszom-alszom, nappal csak járok-járok-járok a reggelit eszem-eszem-eszem" beszélgetések nem érvényesek, ezek az üres fecsegés kategóriába sorolandóak. Kell egy kis "előzetes tudás" a másikról, mielőtt személyesen találkoznánk, hogy kb. tudjam hogyan álljak hozzá.


Meg minek rohanni, kapkodni? Ez kétségbeesett dolog.


Személyes "rekordom" kb. 4 hónap, de talán elég lett volna 3 is, csak a túlzott óvatosság ugye. Jobb nem "hűbelebalázs" módra belerohanni a saját vesztünkbe.

2019. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3: Annyit pont meg lehet tudni, hogy akarsz-e vele találkozni. Utána meg jobb személyesen intézni.
2019. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát én egy hét beszélgetés után nem megyek el senkivel sem találkozni! Ez persze arra vonatkozik, akit neten ismerek meg! Először váltunk náhány levelet, majd aztán- ha kialakult köztünk valamilyen szintű bizalom,-adom meg a számom. Aztán jöhet a tali. Szeretem ha az első személyes találkozó nem arról szól, hogy kinek mi a hobbija és stb. Addigra már együnk túl ezeken az általános témákon...
2019. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Beszélgetés igény szerint, képcsere, hanghívás, találkozó/randi max 2 héten belül, de jobb, ha egy. Csók 1-3. randin, szex 1-3. randin, onnantól megbeszélni, hogy ez már kapcsolat e... nyilván ez függ attól, milyen hamar sikerül találkozni, azt pedig mennyi és milyen minőségű beszélgetés előzte meg. Ezen felül sok értelmét nem látom bizonytalan szakaszra pazarolni.

32/f

2019. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

#3: Elhiheted, az sem tökéletes megoldás, amit vázoltál. Hosszú hónapokig, akár évekig húzni valamit egyenlő a saját vesztedbe rohanással. Hiába térképezi fel a másik, hogy nem vagy hülye, ha egyszer nem jössz be neki, cseszheti az ember a beleölt időt és energiát. Tapasztalat.

A kérdésre válaszolva, úgy gondolom, hogy az ismerkedés időtartama kizárólag attól függ, hogy mennyi az egymással való kommunikációra fordított idő naponta. Ha naponta össz-vissz' 1-2 órát van időtök trécselni, akkor 2-3 hónap alatt kikerekedhet a dolog, viszont ha napi szinten 0-24-ben egymáson lógtok, minden fityfiritty lókukiért megtaláljátok egymást, akkor azért illik egy jó 1-2 héten belül találkozni.

2019. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#4


Na jó, de akkor hol marad az izgalom, az a tipikus kellemes izgalom, ha rögtön az elején "durrbele", aztán mint valami húspiacian megy az a hülye randis "felméregetés" és sajnos sokan megjátsszák magukat - nehéz olyat találni aki nem ilyen - erre kell a hosszas levelezés, én akkor "építem fel magam" a másik számára, élőben ez így egy alkalom alatt lehetetlen. Főleg, mert 1.ha végig koncentrálni kell akkor abban semmi spontán vagy kényelmes dolog nem lesz 2.élőben általában arra kell figyelnem, hogy nem mondjak semmi ostobaságot vagy "oda nem illőt"...


Na ez is olyan dolog amire felkészítem a lehetséges randipartnert, hogy mit miért teszek és minek mi az oka, mit várhat. Ha ez sem ijeszti el, az máris egy erős kezdés...


Eddig 2 ember volt akiket nem ijesztett el. Több nem lesz, sima valószínűségszámítás alapján ez is pont kettővel több, mint ami eleve lehetséges lett volna...


Pár szép emlék, a sivár életemben, ezek az én "négy touchdown egy mérkőzés alatt (igaz nálam zsinórban 4 évad veretlenség az iskolai sakk-kupán lenne inkább)" emlékeim.

2019. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#7


Alapvetően nem jövök be senkinek (ilyen arccal nem is csoda, lásd még "a te arcod csak anyádnak tetszik"), így legalább a szokásos 0,00% felmegy 0,01-re. Más esélyem nincs.


Mert élőben is hiába a legtöbb dolog, haver-cimbora-barát már elég sok van így is nekem, nem kell több.

2019. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom utolsó te igazi álmodozó vagy:-D realitás nulla:-D

Hát haver, így az esélyeid aggályosak..

Levelezésben az ideálénedet építed fel, nem a valódit mutatod meg.

Az ÉLET MÁR ZAJLIK GYEREKEK, EZ MÁR AZ! Ne húzzátok ennyire az időt, mert hamar eltelik..

Mondom ezt családosként. Menjetek és éljetek!!

2019. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!