Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek internetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek internetes ismerkedésnél mennyi idöt tartanátok optimálisnak a különbözö lépcsöfokokra ha minden jól alakul?

Figyelt kérdés

-beszélgetés elkezdése ott ahol megismerkedtünk

-feltérképezés, h komoly ember a másik (nem kamus..fake stb)

-messenger

-komolyabb magánéleti beszélgetések..terepfelmérés, h komoly ember-e a másik

-telefonálás

-találkozás

-randevu


2019. jún. 14. 20:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Minél előbb találkozó, én is azt mondanám, hogy egy héten belül. Neten mindenki azt ír amit akar, illetve baromi könnyű magadat álomvilágba ringatni, nem is létező tulajdonságokkal felruházni a másikat.

Csak úgy fogod megismerni ha találkoztok. Semmi értelme nincsen hónapokig levelezgetni. Szervezni kell egy randit, hogyha jól sikerül akkor minél hamarabb egy következőt és ennyi. Hogyha csak netes beszélgetés meg telefonálgatás van baromi irreális képet fogsz róla kialakítani magadban.

2019. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#11


Ez azokkal kicseszés akik élőben esetlenek - mindkét nem képviselőit értem ezalatt. És nem lehet mindenki ilyen hipernagydumás, extrovertált, harsány valaki. Még akkor sem, ha azok szerint akik olyanok az a "normális" és ahhoz kellene tartania magát mindenki másnak is, akik azonnal a "nem normálisak" kategóriába kerülnek.

2019. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
Senkivel nem találkozom egy héten belül. Nincs időm arra, hogy mindenféle jött-ment alakra pazaroljam, akikről semmit nem tudok.
2019. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

#13. Helyette jöttmentekkel való levelezésre pazarolod, akiket nem is ismersz és kamuk is lehetnek. Jár a taps. 👏

32/f

2019. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14


Könnyű kiszűrni a kamukat, elég néhány keresztkérdés.

2019. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem idő függvénye lenne, mert van, amikor az ember kevesebb idő alatt sokkal több mindent letud, mint máskor hosszú idő alatt. Én nem húznám túl a randiig az időt, hacsak a másik nincs a városbam egy ideig vmi miatt. A lényeg az, hogy mondjuk 1-2 tartalmasabb beszélgetést letudjunk akár neten, akár telefonon. Én nem töltenék sok időt azzal, hogy feltérképezzem, kamus-e vagy nem, inkább elmondanám egy családtagnak vagy ismerősnek, hogy megyek randizni, legyen a közelben, ha gázos lenne a helyzet.
2019. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki élőben esetlen az az lesz fél év levelezés után is. Örökre pedig nem lehet csak levelezgetni. Teljesen mindegy, hogy előbb vagy utóbb de úgy is ki fog derülni ha valaki élőben nincs a toppon. Emiatt teljesen felesleges elhúzni a dolgot.

Nettó időpazarlásnak gondolom azt, hogy valaki neten próbál megismerni valakit. Egyszerűen csak be kell látni, hogy ez nem működik, senki nem fogja önmagát adni.

2019. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17


De van aki kevésbé az, ha előre leírja, hogy az lesz, és így nem aggódja túl szükségtelenül. Leírás nélkül viszont márcsak az emiatti aggodalom vagy az erre való kiemelt figyelem mindent megöl, azonnal.

2019. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mert abban mi olyan bonyolult, hogy amikor a randit leszervezik pár nap után akkor megjegyzi neki, hogy "bocsi amúgy tök béna vagyok és izgulok élőben"? Ehhez megint nem értem miért kell hónapokig levelezgetni...
2019. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19


Ez még egyszerű, de a többi dolog? Az enyhe klausztrofóbia ami miatt számomra pl. a villamos egy horror és ami miatt inkább lépcsőzöm, mint liftezek, az, hogy lehet néha mindenféle ostobaságról kezdek majd beszélni, mert mindig ezt teszem, ha zavarban vagyok, márpedig abban leszek stb.

2019. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!