Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sérülhet lelkileg egy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sérülhet lelkileg egy átlag alatti férfi ha egy csinosabb nővel lefekszik?

Figyelt kérdés

Elég átlag alatti külsőm van de van egy átlag feletti csinosabb nő aki a barátom és kolléganőm. Felajánlotta hogy segít nekem szexuálisan mert nem nagyon kellek a nőknek ami igaz is..

Nem tudom bele menjek e ebbe nagyon félek hogy utána szerelmes leszek vagy valami és ugye ez csak gondolom ennyi volt és hát a barátság is tönkre mehet


2019. jún. 19. 07:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Annyira vészes nem lehetsz, ha egy csinos nő le akar veled feküdni.
2019. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.
2019. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1. Hát nem tudom nekem is hihetetlen de lelkileg közel állunk, nagyon sokat beszélgetünk, látja rajtam hogy szenvedek a szexhiánytol.

Eddig egy nővel voltam csak az is nagyon el volt hízva és 4 gyereke volt, amúgy 34 éves vagyok

2019. jún. 19. 07:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt alig akarom elhinni, hogy egy nõ, ráadásul egy jól kinézõ nõ ilyet csinál. Mi itt sokan ilyen dolgokról ábrándozunk, és feszt írogatják, hogy ilyen nincs, hogy egy szép nõ megszán, megsajnál valakit, és segít neki szexuálisan. Ezek szerint a kivétel a szabályt erõsíti. Neked kicseszettül nagy szerencséd van, de megértem amiktõl félsz. Csak akkor menj bele, hogyha nagyon hiányzik a szex, meg el is mondhatod neki a félelmeidet. Biztosan neki sincs most senkije, gondolom szexre sem, azért is mondhatta ezt.
2019. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Sztem kamu! Vagy az is lehet külsőre nem vagy olyan nyomorék mint hiszed csak belsőre!
2019. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4. Azért ez nem olyan nagy szerencse, mint mondtam itt nagyon erős barátság van, nagyon sokszor mellette voltam mikor bajban volt stb, szó sincs megszánásról inkább segítségről
2019. jún. 19. 08:12
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Másnak nem akar segíteni? Kíváncsi lennék rá...
2019. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7..nyílván nem, nem ribi... Nagyon jószívű kedves lány...
2019. jún. 19. 08:16
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Pont ezért. Én is jószívű vagyok.
2019. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Értem, hogy barátság meg minden, de a szexuális ajánlat azért elgondolkodtató szerintem. Élek a gyanúperrel, hogy bejössz neki külsõre is, és nemcsak belsõre talál szimpatikusnak. Pusztán barátságból, együttérzésbõl ilyet nõ szerintem ritkán csinál. De akkor vajon miért nem akar többet?
2019. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!