Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az àtlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az àtlag 25-30 körüli nők idősebbnek néznek ki, és kevésbé kívànatosak?

Figyelt kérdés

Amennyire észrevettem, ebből a korosztàlyból màr csak azok néznek ki szépen, akiknek fontos, hogy jól nézzenek ki (pl. fotózàsra jàrnak), illetve akik genetikailag szerencsések.


Mindez azt jelenti, hogy a 25-30 éves női korosztàly kb. 80%-a màr elég rossz àllapotban van. Ez azért döbbenetes, mert csak pàr évvel idősebbek, mint a 20-22 éves fiatal lànyok, mégis ég és föld a különbség.


2019. máj. 16. 15:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg bulizás, piálás, dohányzás azért megteszi hatását. Aki meg figyel a külsejére és az egészségére, az ezektől úgyis tartózkodik...
2019. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Béla. A Király. ***** válasza:
95%
Szerintem 25-30 körül néznek a legjobban ki a nők. Amikor már megértek és nem a bulikról szól csak az életük, ahol szétcsapják magukat.
2019. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Hány 25-30 körüli nőt ismersz?

Csak hogy úgy tisztában legyünk vele, hogy hogyan aránylik ez a szám a magyar női lakossághoz...


Vagy ránézésre tudod mindenki korát?

2019. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

:D

Minel neznek ki idosebbnek?

A 20 evesnel a 30eves nyilvan idosebbnek nez ki.



En azt tapasztalom,( munkahelyen 20+ fo 18-40 ev kozti no van)hogy a tipikus szolic bulis cicak valoban kisse idosebbnek neznek ki, de egy apolt 24 es egy apolt 29 kozt nem nagy a kulonbseg.


A fitnesszorult, folyton szalkasito csajok a legaszottabbak. ( keveset esznek, keveset isznak, nagyon csunyan osszeesik az arcboruk)



Jo provokativ kerdes..

Gondolom, a ferfiak ezzel szemben, 40 felett neznek ki a legjobban.. :D

2019. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%

Előzőekkel egyet értek, viszont azt se felejtsd el, hogy sok nő előszeretettel kamuzza magát fiatalabbnak.

Ezért a 25-30 korosztályba olyan nők is beteszik magukat, főleg társkeresőn, akik akár már 35 felett vannak. És ha már így nézzük nem lehet egy 35 éveset egy 20 éveshez hasonlítani.

2019. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, szerintem ez nem igaz. Én 29 vagyok, de jóval fiatalabbnak szoktak tippelni és több bókot kapok, mint 21-22 évesen, sőt többen is kezdeményeznek. Igaz nem iszom, nem dohányzom, nem bulizok, lehet ez is benne van.
2019. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
29 vagyok, pár hete személyit kértek tőlem sör vásárlásánál... :))
2019. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én 28 vagyok de 22 körülinek néznek. Akkor nekem biztos jó a genetikám 😃
2019. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Előre tudhattam volna, hogy fog majd olyasvalaki írni ide, akinek elkérték a személyiét... :D
2019. máj. 16. 16:26
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban nézek ki, most 30 évesen, mint 26 körül. Miért? Mert, már tudok a külsőmmel is foglalkozni. Lefogytam, sokat iszom, mozgok, egészségesen táplálkozom és nem kelek 6-7 óránál korábban. Régen, munka mellett másoddiploma. Karikás szemek, nyúzott arc, plusz kilók.
2019. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!