Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az àtlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az àtlag 25-30 körüli nők idősebbnek néznek ki, és kevésbé kívànatosak?

Figyelt kérdés

Amennyire észrevettem, ebből a korosztàlyból màr csak azok néznek ki szépen, akiknek fontos, hogy jól nézzenek ki (pl. fotózàsra jàrnak), illetve akik genetikailag szerencsések.


Mindez azt jelenti, hogy a 25-30 éves női korosztàly kb. 80%-a màr elég rossz àllapotban van. Ez azért döbbenetes, mert csak pàr évvel idősebbek, mint a 20-22 éves fiatal lànyok, mégis ég és föld a különbség.


2019. máj. 16. 15:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy tipikus magyar pasi vagy, primitív, farkával gondolkodó tahó. Az a büszkeség, hogy kit dgsz meg. Mert az a lényeg, hogy a paraszt haverjaid mit szólnak.
2019. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom honnan válogattad ki azt a 80%-t, bányában dolgozol? Gyere fel a felszínre, itt vannak szép nők 25 felett, kb ugyanannyi mint 20 körüliek között
2019. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Azok nem kellenek neki, mert nem tud vele büszkélkedni, hogy 25 évest dgott. De jobb is.
2019. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom a 20éves csajokat akkor! Jobb ha 25-öt mondanak életkorra,a kérdező miatt. Akkor neki már kiesnek, másoknak bejönnek.
2019. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#21


Nocsak, talàn külföldi pasid van aki kinyalja a seggedet, szó szerint és àtvitt értelemben is? Vagy miért említetted a szàrmazàsomat? Egy ideje jàrok ki külföldre, ne gondold, hogy ott a pasik màsabbak. Ha így lenne, akkor nem mennének ki strihelni az orszàgból csajok Svàjcba, és nem kínàlkoznànak ott fel 50 frankért bàrmilyen arra menő pasinak.


Amúgy inkàbb bunkó vagyok, mem tahó.

2019. máj. 16. 22:39
 26/28 anonim ***** válasza:
73%
Én ritkán vagyok bunkó, de akkor 3-4 évig egyfolytában. Ezt ma olvastam :)
2019. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Micsoda? Akkor a legszebbek, mit szívtál? :D Én egy 21-22 évesben még a gyereket látom. 34/f
2019. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Valamelyest egyetértek, nő létemre. Szerintem ez azért van, mert 30 körül azért már elkezd belassulni az anyagcsere,és a bőr is veszít a feszességéből, ha addig sz@rtak rá.

Egy 20 éves még zabálhat, bulizhat, éjszakázhat, az szép marad. Egy 30 évesnek már ez nem olyan magától értetődő, ha hozni akarja a régi formáját, dolgoznia kell érte egy kicsit.

Van még valami, amiről szót kell ejteni. Az emberek általában megőrzik azokat a stílusjegyeket, amik akkor volt jellemzőek, amikor fénykorukat élték. Emlékszel még, hogy milyen gáz volt a divat 10 évvel ezelőtt? Nagyon sok 30 körüli nőn azt látom, hogy azokat a stíluselemeket őrzik.

Szóval 30 körül már tenni kell a szépségért, nem jön magától...

2019. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!