Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartjátok megalapozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok megalapozottnak ezeket a teszteket? Szerintetek az eredménye tényleg számít (hat) valamit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Belefutottam ebbe a minap és elég lehangolónak tartom, hogy ezt valaki komolyan gondolhatta.

A blog eleve elmegy az ilyen PUA vonalra, de például a férfiak tesztjénél nem tartom kifejezetten eredményesnek a való életben az alábbit. :D


"20. Beszélgetésbe bonyolódsz egy csinos lánnyal, akit épp az előbb ismertél meg a pultnál. Néhány perc múlva megkér, hogy hívd meg egy italra. A válaszod:


(A) “Persze, gyere.”

(B) “Nem vagyok egy bankautomata.”

(C) “Lófaszt a seggedbe! Te fogsz meghívni engem, kisanyám!”


Ha a válaszod (A), vonj le egy pontot.

Ha (B), nem kapsz pontot.

Ha (C), van egy pontod."


A nőknél meg csomó kérdés a nem teljesen értem kategória, mivel egyáltalán nem számol az egyéni preferenciákkal.


"4. Ön milyen melltartót hord?


A “nem kell melltartótól” az A kosár méretig: -1 pont

B kosár: 0 pont

C kosár: +1 pont

D kosár: +2 pont

DD kosár: +1 pont

E kosár és felette: 0 pont"


A kérdést inkább beszélgetésindítónak tettem fel, hogy ki mit gondol ezekről. :)

(Mondjuk lehet a megalkotója se gondolta teljesen komolyan, de szerintem inkább csak optimista vagyok. :D)



2019. máj. 30. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Bődületes baromság.
2019. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, ilyen ordas nagy baromságot is régen láttam. :D
2019. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Idiotasag, de megtudtam legalabb, hogy "bèta de lux" no vagyok a puasok szerint.

Ez mostantol teljesen feldobja a sivar eletem.


/sarcasm off

2019. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez az egész oldal nevetséges.

Kíváncsiságból megcsináltam, és a "húspiacon" , és ez jött ki:

"+15 és +29 pont között: A már nem béta nőstény avagy béta de luxe. Életedben egynél több vonzó Férfi is lehet. Némi személyiségtorzulással könnyen elérheted, hogy átjáróház legyen az ágyad."

2019. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én csak "béta nőstény" vagyok, többek között azért, mert nem vagyok kórosan sovány, nem szeretném, ha seggbedugnának (akarom mondani "szúrják a fosómat"), értelmes vagyok, nem hordok szexi fehérneműt a boltba vagy gyakorlatra járáshoz, és csak "kényelmes ruhákban járok, amik megmutatják az alakomat", nem tűsarkúban. Azt hiszem ezen információk tudatában át kell értékelnem az életem.
2019. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is baromság.

De en is megtudtam hogy beta de Lux vagyok. Barmit is jelentsen:D

2019. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak vicc. Vagy nem, de én jót röhögtem.
2019. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Szerintem ezek a tesztek (nemcsak a mostani, hanem a feminás, a horoszkópos, és minden egyéb) tök jó elütni az időt és röhögni az eredményeken. Komolyan egyiket sem kell venni.

Én egy klasszikus béta nőstény lettem :D

2019. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem számít semmit, ez a teszt ostobaság
2019. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Megnéztem mindkettőt, és hát... :D

Ezek szerint egy pasi akkor jó, ha minél bunkóbb és trágárabb, míg nőként nem lehetek az átlagnál inteligensebb, soha nem káromkodhatok és mindennap magassarkúban kell járnom. :DD imádom.


Amúgy, ha egy pasi így viselkedne velem, mint amikre ez a teszt +1 pontot adott, akkor nem ismerkednénk túl sokáig, főleg a beszélgetés közben faképnél hagyom, mert hugyoznom kell rész akasztott ki, és a beszélgetések stílusa.

2019. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!