Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok megalapozot...

Mennyire tartjátok megalapozottnak a női feromonok hatását?

Figyelt kérdés
Miszerint a férfiak nemis kinézet vagy érzelmi alapon hanem szag alapján tartják vonzónak a csajokat és aszerint keresnek párt első benyomásra.
2010. aug. 18. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha büdös, az elég riasztó. Ezen felül minimális.
2010. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tudományos választ sajnos nem tudok írni, de tény, hogy azok a nők, akik huzamosabb ideig egy háztartásban élnek pl. család, kolesz azok egy idő után egyszerre menstruálnak, amit szintén a feromonok hatásának tulajdonítanak. ha ez így van akkor miért ne követnék a férfiak is ezt.
2010. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami biztos van benne, de aki gép előtt nézi a csajokat, az nem sokat érez belőle, mégis bejönnek neki a lányok/nők.

Pl. egy barátom szerelmes lett egy lányba, aki külföldön élt, neten ismerkedtek és miatta hazajött a lány, utána is tartott a szerelem évekig.

2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha büdös?? a feromonoknak nincs "szaguk".
2010. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy már 2 éves korunkra kialakul, hogy kit tartunk majd szépnek, és kit nem. És ebbe belejátszanak az illatok is.

Az illatoknak segítő szerepük van és nem csak ez alapján választunk párt magunknak. Egy afrikai benszülöttnek egy fehérbőrű szaga lehet kellemetlen, míg a többi fehérbőrűnek kellemes.

2010. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a nők sokkal érzékenyebbek a férfiak "kémiai jelzéseire" (nem csak a hónaljszagra gondolok :DDD), mint a férfiak a nőkére - teljesen praktikus okokból, ugyanazért, amiért általában egyébként is válogatósabbak.
2010. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!