Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetségesnek tartjátok hogy...

Lehetségesnek tartjátok hogy a mi világegyetemünket egy szuper fejlett civilizáció hozta létre kísérlet képpen?

Figyelt kérdés

Egy olyan civilizációra gondolok akik valahol máshol élnek, teszem azt egy másik, nagyobb világegyetemben, és ők hoztak létre egy kis világegyetemet, ami nekik csak 10 a -30. hatványon méretű, mi akik benne vagyunk viszont óriásinak érzékeljük.

Lehet hogy hülyeségnek hangzik amit leírtam, de ez csak spekuláció:D


2009. okt. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én lehetségesnek tartom
2009. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnézted a Man in Blacket?
2009. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minden lehet.
2009. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttam a man in blacket, de nem onnan vettem, csak tűnődtem hogy ez is egy lehetőség az univerzumunk keletkezésére
2009. okt. 23. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel odakintről nincs semmiféle információnk, sőt, nem is nagyon lehet, ezért természetesen akármi elképzelhető. Csak fölösleges elképzelni, mivel úgysem kapsz rá soha sem megerősítést sem cáfolat.
2009. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

De foglalkozni csak olyan dolgokkal érdemes, amelyek ellenőrizhetőek.

Ezt hogyan ellenőrzöd? Sehogy. Vagy megkeresed valahol az alapító okiratot?


Errő a témáról max. regényt írhatsz.

2009. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkodom. Én mindig úgy képzeltem el, hogy egy kisebb csoportnak, városnak, országnak van egy vezetője, aki rendelkezik fölöttük, meg ilyenek.

És mindig eszembe jut, hogy akkor mi nagyon rossz "vezetőt" kaptunk..

Érdekes dolgok ezek. Aztán meg ki tudja :D

2009. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!