Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, gáznak tartjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáznak tartjátok az olyan fiúkat, akiknek nincs szociális életük?

Figyelt kérdés
-

2018. ápr. 30. 14:00
1 2
 1/13 (:Puszedli :) ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 (:Puszedli :) ***** válasza:
57%
Vagyis attól függ hogy mennyire nincs.
2018. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy ez mit jelent. Nekem sincs olyan hű de nagy szociális életem, de azért mégis van. Ha arra gondolsz, hogy nem jár el bulizni minden hátvégén, és szeret otthon IS lenni, illetve nincsen 20 "barátja/haverja", akkor nem, nem gáz. Ha arra, hogy soha, semmilyen körülmények között nem mozdul ki, és egyáltalán nincsenek barátai, akkor igen.
2018. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
én igen, szeretem, ha a barátom eljár a haverjaival bulizni, meg minden és nem otthon ül a számítógép előtt, mikor én a barinőimmel partyzok.
2018. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, ez mit jelent? Nincs szociális élete, ezért egész nap nem mozdul ki, még munkába se szívesen megy, amikor meg otthon van, akkor meg csak internetes játékokkal játszik? Fordítsuk meg a dolgot, magadat ismerve. Te járnál egy olyan lánnyal, mint te, akinek nincs szociális élete? Mondhatjuk, hogy nekem sincs szociális életem, vagyis nagyon pici, de itthon nem a játékokat nyomatom, hanem rajzolok, olvasok, írok, kreatív dolgokkal ütöm el az időt, zenét hallgatok, stb. Valószínűleg aki vele fog járni, nem lesz annyira nagy szociális életű, vagyis ne akarjon mindenhova elrángatni, mert egyszerűen nem szeretek sok idegen ember között lenni, de azért nálam legyen pozitívabb, és nagyobb szoc. élettel rendelkezőbb.
2018. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 (:Puszedli :) ***** válasza:
Az attól függ alatt azt értettem H ne állandóan a szobában legyen, bármit is csináljon. Én igénylem a mozgást, jó sétálgatást a szabadban, ha akarok menni valahová ne húzza a száját H ki kell menni. Szerintem egy általános szociális életforma elvárható. Nem azt mondom H minden héten buli, meg rengeteg barát. Nekem olyan nem kéne aki egész nap a szobába gubbaszt. Akkor keressen egy olyan csajt akivel gubbaszthat egész nap a szobába.
2018. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezzel most jóformán engem irtattok le... lehet tényleg a kötél a megoldás ilyenkor....
2018. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

@5

Nem a kérdező vagyok, de...


"Fordítsuk meg a dolgot, magadat ismerve. Te járnál egy olyan lánnyal, mint te, akinek nincs szociális élete?"

Nekem pont ilyen kellene. Elméletileg létezik ez a faj, de sose találkoztam még egyik képviselőjével sem.



"itthon nem a játékokat nyomatom, hanem rajzolok, olvasok, írok, kreatív dolgokkal ütöm el az időt, zenét hallgatok, stb."

Árulja már el nekem valaki az alábbi két problémámra a választ.

1) Mivel különb hobbi a játék, mint a tévézés, a rajzolás, vagy bármi más? Aktív időtöltés, számtalan pozitív hatással. Mondjuk én nem élvezem már évek óta a játékokat, nézni jobban szeretem a kommentáros videókat és a játékokkal kapcsolatos elméleteket, történeteket, de semmi meglepőt nem találok abban, ha valaki szeret játszani.

2) Mi volt az a pont a kultúrtörténelem során, amelynek hatására ilyen negatív megítélésük lett a videojátékoknak?

2018. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont azért lett vége a kapcsolatomnak, mert barátomnak kb. semmi szociális élete nem volt. Egész nap bent punnyadt, gép előtt ült és sosem mozdult ki még ha hívtam se. Ráadásul barátai sem voltak, akikkel találkozhatott vagy beszélhetett, ezért mindig is én léteztem csak neki a világon. És még a hab a tortán, hogy kommunikálni is nehezen tudtunk, mert szinte nem beszélgetett senkivel se rajtam kívül és így nem tudta rendesen lereagálni a dolgokat, mindenre csak azt tudta mondani, hogy "aha, értem".

Mindig próbáltam hívni ide-oda, hogy mozduljunk már ki meg csináljunk közös programokat. Sosem akartam tömegbe vinni, nem akartam diszkózni meg ilyenek. Én csak ki akartam volna vele mozdulni, esetleg elmenni egy szabadidőparkba, étterembe, sétálni, azaz amiket a rendes párok csinálnak. És megmondtam neki, hogyha a pénz a baj én kifizetem, csak menjünk. De ő sosem jött velem sehova, és itt tapasztaltam meg milyen is igazán egy szociális élettől elzárkózott ember. Szóval ne haragudj kérdező, ha ezalatt a kérdés alatt te magadra gondoltál, de én elég gáznak tartom. Társas lények vagyunk, remeteként bent punnyadva élni a kapcsolat javára is mehet. Bár ha két antiszoc megtalálja egymást, akkor szerintem semmi gond nincs, nem ezen vesznének össze a felek.

2018. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 Ez hogy jön ide a szociális élethez, hogy igényli a mozgást?? Én is elég zárkózott vagyok, nem sok barátom van, ráadásul vannak napok, amikor velük sem tudok találkozni és elég egyedül érzem magam. Ettõl függetlenül igénylem a mozgást és szeretek sportolni, tehát nem látom az összefüggést. Hogy jön az aszociális életbõl az, hogy valaki a szobában gubbaszt? Õ is kijárhat, csak épp egyedül...
2018. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!