Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tegyük fel, hogy nincs senkibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy nincs senkiben homofób gondolkodás. Lehetne a közös maszturáció egyfajta szociális időtöltése a heteró fiúknak?

Figyelt kérdés
Adott két vagy akár több srác, mindannyian heterók és ezzel tisztában is vannak, valamint nem is ismerik a homofóbia fogalmát. Lehetne-e az együttes vagy akár kölcsönös maszturbáció egy közös szociális tevékenység, amely szorosabbra is fűzheti a barátságukat? Vagy a maszturbáció egy nagyon intim dolog, amelyet nem jobb közösségben végezni? Esetleg emberfüggő?
2017. márc. 3. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom nekem kizárt dolog,undorítónak találom a hideg is kiráz hogy ha ilyet kéne megtennem akkor inkább menjen a p**csába az a "barát" aki ilyet akar/kérne tőlem.
2017. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
NAGYON maximum idegen fiúval tennék ilyet kíváncsiságból de lehet azt se tudnám megtenni ha élőbe el is jutnék mert elhánynám magam. De amíg nem próbálta az ember addig nem tudja.
2017. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem nőként egyszer hívjatok már el nézőnek😄
2017. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"a maszturbáció egy nagyon intim dolog, amelyet nem jobb közösségben végezni?"


Pontosan!


Egyébként is az ember eleve olyat néz közben vagy olyanról fantáziál, ami neki örömöt okoz. Mások jelenléte ezt jelentősen akadályozná, pont az értelmét vesztené el az egész.

2017. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy fórumon szerveztek egy ilyen találkozót és vártak kezdőket is. Elmentem ,15en voltunk körülbelül. Egész este az volt a lényeg hogy a saját játékszeredhez nem nyúlhattál. Onnan kezdve szabadok voltak a szabályok, és a házi gazda adott egy potencianövelőt,fiatal vagyok de éltem vele. Furcsa volt,azt hittem felrobbanok. Két csupasz jó seggű palinak is beraktam a többihez nem volt undorom, de francia volt minden irányba. Bi vagyok nem homo,mert érzelmet nem táplálok pasi iránt de a jövő p'ncija a segg :) 21/F :D
2017. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Őseink már kitalálták:

www.nyest.hu/hirek/mi-az-a-faramuci

2017. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Közös maszturbáció igen, de a kölcsönöshöz valamennyi homo hajlam is kell.
2017. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz az ilyesmi, sőt, szívesen részt vennék ilyenen. Ha rendeztek ilyen találkát, szóljatok :)
2017. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1) homofób retardált szó, libretard tákolmány, és még értelmetlen is

2) szociális = beszélgetős, együtt ÉRDEMI tevékenység folytatása

2017. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem lenne életképes, okés :D

Utolsó, miért retardált szó? Homo(szexualitás) + fóbia/fób. Szerintem egy logikus rövidítés.

2017. márc. 7. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!