Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti szebbnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szebbnek tartjátok magatokat nála?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 9. 13:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2018. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
Miért a barátnőd nem szebb nála?
2018. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen más vonásaim vannak, nem igazán tudom magam hozzá hasonlítani.. Nem vagyok szebb szerintem, de ez igazából ízlés kérdése, mindenesetre még így sem szeretnék vele cserélni.
2018. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem. És még több millió ember szebb nálam. Hát ez van. Valahogy csak túlélem.
2018. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%

Egy boszorkány.

37/F

2018. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha őt vesszük az ideálnak, a tökéletesnek, aki minden pasi álma (nyilván ilyen nincs), akkor csúnyább vagyok nála, mert vannak erőteljesebb arcvonásaim, amik nem mindenkinek jönnek be és mivel az életben nem az az egyetlen dolgom, hogy sportoljak, csirkemellet egyek salátával, sminkeljek és csinipitsa legyek, így össze sem lehet vele hasonlítani, mert nem egy kategóriában játszunk. Nekem átlagosak a ruháim, legtöbbször nem sminkelek, sokszor töredezett a hajam, rövid a körmöm és a testem sem hibátlan, de ettől függetlenül szerintem átlagosan nézek ki.
2018. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
Ki ez a cigánylány?
2018. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%
Ki ez a cigányylány?
2018. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Egy szépségkirálynőhöz mérni az átlagos nőket hülyeség lenne. Bár azt gondolom smink nélkül, összefogott hajjal ő sem lenne különösen szép, max bájos. Nem, nem vagyok szebb nála a kép alapján, de nem is bánom. :)
2018. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem tartom magam szebbnek, de ezt a lányt sem tartom kifejezetten szépnek. Nem ronda csak nekem nem az ideálom. Ez a pisze orr nem tetszik és a fogai sem szépek. Ráközelítve még kicsit ilyesztő is az arca.
2018. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!