Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti szebbnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szebbnek tartjátok magatokat nála?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 9. 13:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%
# 20: távol áll tőlem, hogy Fidesz-szavazó legyek, de az egész szolimánia, meg a négerek istenítése a baloldali kultúrharcból ered.
2018. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%
Szép kis nőci, azt meg kell hagyni. Szerintem álomkategória. Elég egyedi.
2018. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Mi az a(z értelemszerűen külső) tulajdonsága / tulajdonságcsoportja, ami őt számodra egyedivé teszi? :-O
2018. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
23-as,számomra néz ki jól.Azért egyedi mert természetes szépsége van.
2018. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szóval neked, mint nő, bejön, és ennyi. Azt hittem, arról fogok olvasni, hogy miért mutatna jól pl. valamilyen neves magazin címlapján, arctípus, fotogénség, sokarcúság, vagy hasonlóan lila, úm. szakmai érveket, én balga.
2018. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen. Smink nélkül is hibátlan a bőröm,nagyok a szemeim,hosszú és sűrű szempilláim vannak,az ajkaim természetesen teltek,a mosolyom is szebb (neki nagyon hülyén néz ki a felső ajka,és hogy ennyire látszik az ínye),az orrom is szebb formájú.Tehát összességében bőven szebbnek tartom magam.Persze ez az én véleményem,akinek ez az ‘átlag szomszéd lányka Bambi arccal’ típus jön be,az nyilván öt fogja szebbnek látni.Most végignéztem amúgy a versenyzőket és nem igazán értem mi ez.Itt azok kerülnek be akik szélesebbre tárják a lábukat?Mert egyik sem túl ‘hű de szép’.A fornettis csaj nálunk,a recepciós a munkahelyemen,a pultos a kedvenc szórakozóhelyemen mind szebbek mint ezek a csajok.
2018. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szebb nála. Átlagos vagyok, nem tartom magam csúnyának, de nem olyan arcom van, amivel valaha is eszembe jutna szépségversenyen indulni. Amúgy én is úgy gondolom, hogy smink nélkül kéne a szépségversenyeket értékelni.
2018. júl. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem, de tőle sem vágódom különösebben hanyatt. Úgy érzem, ha láttál egy szépségkirálynőt, láttad az összeset, annyira egy kaptafára készülnek, teljesen beleidomulnak a mai szépségideálba, semmi egyediség, különlegesség. Mint a csajok a dohányboltokban, csak (még) több smink.
2018. júl. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Akkor szedjük le a retust, meg az öt kiló vakolatot, és kiderül, hogy egy TÖK ÁTLAGOS csaj.


Ha kisminkelnek, bizony én is vagyok olyan szép, mint ő, csakhogy én smink nélkül is merek utcára lépni, mert akkor sincs bányarém-képem.


29n

2018. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!