Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti szebbnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szebbnek tartjátok magatokat nála?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 9. 13:07
1 2 3
 11/29 Surfer Girl ***** válasza:
61%
Egyesek szemében valószínűleg szebb vagyok, másokéban meg nyilván nem. Én jóval nordikusabb vagyok külsőre, és ez szerintem itt Európában szebbnek volt tekinthető eddig, de ugye tudjuk hogy manapság már inkább a migráns-külső a nyerő, mint ahogy a linkelt kép is mutatja. ;)
2018. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mondjuk nekem a 3. helyezett lány jobban tetszett női szemmel meg az egyik másik is, aki 4. vagy 5. lett.

Aztán párom meg megnézte őket, aztán mindre azt mondta, hogy neki túl vékonyak meg a felükre azt mondta, hogy lófejű. Én nem értem, miért tetszem neki jobban - de nem panaszkodom :).

2018. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De én úgy általában véve nem gondolom, hogy a nagy többségnél szebb vagyok, mert nem. :D
2018. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nekem nem tetszik ez a lány. Tudok mondani 60 ezer színésznőt, akit szebbnek tartok sokkal kevesebb sminkkel is.


Bár nekem mindig az volt a bajom a szépségversenyekkel, hogy travira sminkelik a lányokat. Legyen mindenkin alacsony fedésű alapozó, spirál, szemöldök igazítás, korrektor a szem alá és annyi. Akkor látszanak az igazi arcvonások, mert szerintem egy szépségversenyen csak a szépség számítson, ha ez a neve. És akkor olyan nő nyerjen, akitől hasra vágódom, olyan gyönyörű.

2018. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az esetem, nem mondom, hogy kilőkném az ágyból de olyan tucat arca van, kimész az utcára és szembe jön 20 ilyen csaj. Jobb szeretem, ha valakinek karakteres arca van. Ez nekem tipikusan a túl tökéletes, nincs benne semmi izgalmas. Olyan snassz az egész csaj.
2018. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Maradjunk annyiban, hogy az arcommal sokkal elégedettebb vagyok így, amilyen, mint akkor lennék, ha az ő arcával bírnék.
2018. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem nagyon szép szemei vannak amúgy.

2018. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De az, hogy ő "Mo. legszebb nője" túlzás.

2018. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Sminkkel nem, smink nélkül talán.

Nem tudhatjuk mennyi mindent rejtett el az alapozóval...

2018. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

#11 Ne migránsozzál. Az igaza, hogy most a szoli meg ezek az ideál, de ezt ne keverd a bevándorlókkal, mert arra jutok, hogy Fidesz szavazó vagy, aki minden hazugságot bevesz, amit a média sugároz.


A kérdezőnek üzenem, érdekelne milyen a csaj belsője, mert ha jófej, akkor azt mondom, szép. Ha nem szimpatikus, ha egy barom, akkor ronda. :D

Amúgy én egyforma szépnek tartom magam vele.

2018. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!