Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miféle termékkapcsolás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle termékkapcsolás az, hogy ha valaki túlsúlyos, az egyből igénytelen is?

Figyelt kérdés
Nőkre, férfiakra egyaránt azonnal ráaggatják, hogy igénytelenek, ha van rajtuk némi plusz. De most ha valaki nem szeret sportolni és-vagy szeret enni (netán valami szervi problémája van), akkor az automatikusan nem fürdik és nincs vagy rohad a foga? Aki pedig sportos alkatú, az automatikusan igényes?
2019. máj. 27. 17:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Most olvasom alaposabban, és látom, hogy nő, mert tett rá egy utalást. Na, akkor még nagyobb a baj. Most már van egy olyan érzésem is, hogy nem troll. Sajnos nagyon nagy a baj, vajon hány ilyen lehet odakint? És itt fent is vannak hasonlók sajnos, főleg nők, akik annak örülnek, ha másokat rugdoshatnak. De az ő stílusa az eléggé kirívó tényleg, és amikor ökölbe szorul a kezem, hirtelen rájövök, hogy nem szegény táblagép meg telefon és monitor tehet arról, hogy a világ tele van ilyen megabunkóval.
2019. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Most megint láttam, egy friss kérdésnél. Ugyanez a pontszám és stílus. Szinte biztos, hogy ő az. Módszeresen kötekedik, kimondottan olyan kérdezőknek és hozzászólóknak szól be rendszeresen bunkóságokat, akiknek nem megy a párkeresés, kapcsolatteremtés, tehát valamilyen előnyös külső vagy belső tulajdonságban hiányt szenvednek.

Hát tényleg nem tudom, nagy az isten állatkertje, élek most már a gyanúperrel, hogy kőbunkó, de talán van benne némi trollhajlam is. Mindig az ilyen magamfajta férfiakat szemeli ki, mintha arra izgulna, hogy beszólhat nekünk. K..vára kíváncsi vagyok egy ilyen marhára primitív nőszemély kinézetére és beszédére.

2019. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Meg hogy egyáltalán hogyan él.
2019. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ha valaki komolyan túlsúlyos, az igénytelen és lusta. Ha nem lenne lusta, tenne magáért. Itt nem 4-5kg pluszról van szó. Sok emberen 10-20kg túlsúly van.

Az viszont igaz, hogy bizonyos körökben tök rendben van, ha évi pár kilót hízik valaki. Pedig ez nagyon nincsrendben.

Nekem legjobban az tetszik, mikor elhízott nők lekezelően nyilatkoznak a vékony pasikról. Pedig aki vékony az mindig egészségesebb.

2019. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!