Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miféle termékkapcsolás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle termékkapcsolás az, hogy ha valaki túlsúlyos, az egyből igénytelen is?

Figyelt kérdés
Nőkre, férfiakra egyaránt azonnal ráaggatják, hogy igénytelenek, ha van rajtuk némi plusz. De most ha valaki nem szeret sportolni és-vagy szeret enni (netán valami szervi problémája van), akkor az automatikusan nem fürdik és nincs vagy rohad a foga? Aki pedig sportos alkatú, az automatikusan igényes?
2019. máj. 27. 17:04
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

@8

Hopp, láncdohányos észlelve!

2019. máj. 27. 18:04
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

Ja, édesanyád max.

Soha az életben nem dohányoztam, azt is undorítónak tartom, pont, mint a dagadékokat. Szívják kifelé a pénzt az amúgy is sz.ar egészségügyből.

2019. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

@10

Soha nem is tagadtam, hogy lusta vagyok, mint a föld. A főnökömtől kezdve a haverjaimon át kollégáimig mindenki nagyon jól tudja. De felháborít, ha valaki azt mondja, hogy igénytelen vagyok. Gondolom, Hollywood és a XXI. század moshatta át az emberek agyát, hogy erre a következtetésre sikerült jutni.


@12

Igen, anyám is láncdohányos, megvan az okom rá, hogy miért tartsam gusztustalan és ténylegesen igénytelen dolognak a bagót. Te viszont ritka nagy barom vagy a fröcsögve utálkozó válaszaid alapján. Mindenesetre remélem, büszke vagy, hogy te tökéletes lehetsz - nem sokaknak adatik meg ez a kiváltság.

2019. máj. 27. 18:26
 14/34 anonim ***** válasza:
66%

"És keres minimum 500 ezret, hogy fussa bérletre meg mindenből extra egészséges kajára, mivel sima fizetésből aligha fogja futni."


A zöldségek nem drágák, a csirke olcsóbb, mint a disznó.

A mekin, édességen, csipszeken pedig egy csomót lehet takarékoskodni.

A futás ingyen van és otthon is lehet tornázni.


Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy százezrekbe kerül, ha valaki súlyt akar leadni.

2019. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
41%

Az is egy passzív-agresszív fröcsögés, hogy nem tudod elfogadni mások véleményét, és amikor kifogysz az érvekből, akkor elkezdesz olyan dolgokra reagálni, amit senki nem is mondott. Undorító ez is, kiérdemled a stílust.

Add le a hájad, hátha akkor lenyugszol.


Amúgy attól senki nem lesz tökéletes, hogy nem dohányzik és nem dagadt, nem állítottam, hogy az lennék. Ez nem teljesítmény, hanem igényes embernél alap.

2019. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%

"Remélem, reggelre elpatkolok valami hirtelen szívmegállásban vagy ilyesmiben, hogy a hozzád hasonlóknak többé ne legyen hányingerük, mikor elmegyek mellettetek az utcán."

Hatos nyilván senki nem ilyen 5 kilókról beszélt, de felőlem simán elpaktolhatsz, nem fog zavarni. Majd akkor magyarázd milyne igényes vagy, amikor a hűtőig se tudsz elgurulni és valaki másnak kell törölgetnie a szaros segged, ezek szerint nálad ez is belefér az igényeségbe :D

2019. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
47%
@13 Aki lusta, az igénytelen. A kettő kéz a kézben jár, semmi köze hollywoodhoz.
2019. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
68%
Okés, én rendszeresen edzem és nem szoktam chipseket meg ilyesmiket enni, mégis van rajtam 10-15 kg felesleg. Negyvenkét éves vagyok, a vérképem tökéletes, egészséges vagyok. Akkor én igénytelen vagyok vagy nem?
2019. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%
17: Attól, hogy valaki sportol, még lehet kib_szott lusta. A fél nap konditerem effektív semmilyen termelő munkával vagy haszonnal nem jár, tehát ugyanaz, mintha nézné a tévét. Vagyis még ugyanolyan lusta. Csak nem a kanapén tesped. Akkor lenne nem lusta, ha mondjuk túlórában nyomná szombaton a melót és maszekot. Mondom ezt úgy, hogy én is sportolok.
2019. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%

"mégis van rajtam 10-15 kg felesleg. "


AKkor vagy hormonális problémád van, amit ki kéne vizsgáltatni, vagy nem kevés az edzés és túl sok a kaja.

2019. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!