Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miféle termékkapcsolás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle termékkapcsolás az, hogy ha valaki túlsúlyos, az egyből igénytelen is?

Figyelt kérdés
Nőkre, férfiakra egyaránt azonnal ráaggatják, hogy igénytelenek, ha van rajtuk némi plusz. De most ha valaki nem szeret sportolni és-vagy szeret enni (netán valami szervi problémája van), akkor az automatikusan nem fürdik és nincs vagy rohad a foga? Aki pedig sportos alkatú, az automatikusan igényes?
2019. máj. 27. 17:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%
A kaja nem annyira sok mint inkább szénhidrát dús (gyakorlatilag tésztán és kenyéren élek, ezek mindenféle változata sok zöldséggel, gyümölccsel és kevés hússal) de nem ez volt a kérdés. Én nem azt kérdeztem, miért van rajtam felesleg, én azt kérdeztem, hogy akkor most igénytelen vagyok vagy sem. Az egyik itteni hozzászólóval ellentétben, aki szerint lusta az, aki heti háromszor edz, de olyan munkája van amit nem lehet és nem kell szombaton meg túlórában tolni. Nem tudom, ki olyan primitív, hogy lustának tartja azt az embert aki szellemi munkát végez, néha már csak azért olvasgatok itt, hogy lehidaljak az emberi hülyeségen.
2019. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21: A félreértések elkerülése végett: sehol nem mondtam, hogy a szellemi munka nem munka. Annál is inkább, mert én is mérnöki munkát végzek és 10 éve edzek. Csak azt mondom, hogy nem attól lesz valaki "nem lusta", hogy sportol és mozog. És ugyanúgy nem attól lesz nagyon lusta valaki, hogy nem edz. A primitívség inkább az ilyen végletes gondolkodásban keresendő szerintem.
2019. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
35%

Aki lusta foglalkozni azzal hogy egészségesen egyen és rendszeresen sportoljon az igénytelen ! A nőknél még hagyján! Mert könyebben hízunk hormonális alapon. De a férfiakon ha 10 kg nal több a felesleg az egy igénytelen lúzer akarat gyenge - nulla ember.


Egy hallom ilyen nagy gyerek (20-35) éves szenved szűzen mert a kutyának sem kell disznó pasi.

2019. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
23 Ez is kicsit mellé. Mert én vagyok a "kutyának sem 25-30+" hapsi, de soha nem voltam disznó, sőt, 10 éve azért edzek, mert iszonyatosan vékony voltam. Egy ideje normál súlyom van.
2019. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezt mondjak, azok szerint aki fohanyzik az is igenytelen? Hisz karos is, meg budos is.

Alkoholfogyasztas=igenytelenseg? Hisz fellettebb karos.

2019. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

@23

Hűha. Nehéz meghúzni a határt a troll és a természetéből eredően prosztó ember közt, de ezzel a kettős mércével... á, nem, inkább remélem, tényleg csak troll vagy.

2019. máj. 27. 21:29
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#25


Ez utóbbival keveseknek van problémája, mert akkor majd "lehet együtt piálni". Az egymillió alkoholista országában nem is nagyon lehet ezzel mit kezdeni. A vidék úszik az alkoholban ("házipálinka"), a fővárosban meg főleg az úgynevezett "bulinegyed" ahol mindennapos látvány a részegen hányó "menőarcok" csoportja.

2019. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Alkoholt fogyasztani igazából lehet kulturáltan szerintem, csak legtöbben nem az otthoni sörkóstolást tekintik "alkoholfogyasztásnak", hanem az ájulásig bebszást. Nyilván ez költői túlzás, de remélem átjön az üzenet.
2019. máj. 27. 21:44
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

#28


Nagyon kevés aki úgy csinálja, annál több aki "csak néhány sört iszom, aaaa öööö bévitamin miatt". (Apám kedvenc indoka a piálásra) Aztán az a "pár" az 16 doboz/nap, ha épp nem kell dolgozni menni.

2019. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A 23-as az mindig ezt csinálja, kíváncsi vagyok, hogy nő-e vagy sem. A százalékpontjából és a minősíthetetlen stílusáról vélem ezt a következtetést levonni, hogy egy személyről van szó, mert sok kérdésnél van ilyen bicskanyitogató hozzászólás ezzel a százalékponttal. Hogyha troll esetleg, az is nagy baj, mert akkor még provokál is. De ha alapból ilyen, akkor az legalább ilyen nagy baj.
2019. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!