Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha élőben nem tudok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben nem tudok ismerkedni akkor örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt senkim, és attól félek hogy ez így is marad, még neten is alig találok olyan lányt akivel irogathatok, de abból is csak néhány üzenet lesz.

Mindenki azt mondja rám hogy látszik az arcomon, és a szemeimen, hogy rendes és szolid vagyok, és jó lelkű vagyok. Ráadásul kicsit visszahúzódó is vagyok és ezt is látják. Gondolom ez a probléma, de én mit tudok csinálni, hogy ez ne látszódjon rajtam. Ilyenkor mit lehet tenni?

Rossz már ennyire magányosan élni.


2019. máj. 25. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Halottba sem tudsz?
2019. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1


https://www.youtube.com/watch?v=iJ8WFi1BYiw


#Kérdező


Próbálkozz a neten, vagy levelezőpartnerrel vagy ilyesmi. Nekem anno ezek bejöttek. Kár, hogy azóta az ilyesmi megszűnt a szemétláda "fészbúk meszendzser" miatt, ami miatt már nem nagyon van skype.

2019. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és legalább próbálkozol ?
2019. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neten próbálkozom.
2019. máj. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!