Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálnak egyedül boldogulni, boldognak lenni. Ha nem megy, ne erőltessék az ismerkedést. Egy kapcsolat egyébként is egy hatalmas problémahalmaz. Egyedül is élhet az ember teljes, elégedett életet. :)
2019. máj. 19. 23:24
1 2 3
 11/21 Béla. A Király. ***** válasza:
0%
Van baj az irányító toronyban!
2019. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
40-es, általában válófélben lévő vagy nemrég egyedülálló vált férfi ismerőseim szoktak bölcselkedni azzal, hogy olyan macerássá vált ez az egész érzelemkifejezés és elegük van belőle, nekik elég a munkában teperni, persze azért jó lenne több szex, de ha nem, úgyis jó (majd megsértődnek, hogy őket nem értékeli senki és minden nő önző).
2019. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hogy miért?

Hadd linkeljek ide egy másik kérdést, külön felhívva a figyelmet a válaszokra.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Na ezért... Mert az emberek így gondolkoznak...

2019. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mindenki nem akar. Csak nyilvan ezt a kort nem vetted most szamitasba...

Az ember mindig azt veszi eszre ami erdekli. Innen nezve teged ez a tema erdekel, s mar-mar magadat gyozkodod hogy ne erdekeljen.

Akkor ne foglalkozz vele! :)) ilyen egyszeru...

2019. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Már csak a hormonok munkálkodása miatt foglalkoztat, de az is hanyatlik szerencsére. Még 10 év és ez se lesz probléma. Társ számomra a hobbim és az örök fekete mágia világa. :) Nem hiszek a szeretetben, meg efféle kihaló dolgokban. :) Kizárólag a saját céljaim érdekelnek, hogy elérhessem azt, leginkább minél több pénzt kereshessek. :)
2019. máj. 20. 08:56
 16/21 anonim ***** válasza:

És amúgy a pénz mire jó úgy önmagában?

Sosem értettem azokat az embereket, akik ilyen anyagi "célokért" élnek.

Mármint ne érts félre, nekem is fontos, hogy jól keressek, sokat is dolgoztam érte, hogy így legyen. De nem azért akartam ezt, hogy sok pénzem legyen, hanem mert ez ad szabadságot, hogy megtehessek más dolgokat.

Mi értelme bárminek, amit az ember nem valaki mással együtt, máshoz kapcsolódva vagy másért él át?

Az életben a pusztán létfenntartó cselekvéseken túl bármit teszünk, az a más emberekkel szembeni relációnkhoz kapcsolódik.

Még a magányos alkotó tevékenységek lényege is az, hogy az alkotást később valaki megnézi/meghallgatja, és ezáltal részesül az alkotó élményéből.

Talán az egyetlen kivételt a tisztán elméleti tudományos tevékenységek jelentik, így amennyiben te egy részecsketudós vagy, aki a világegyetem elemi szerkezetének megértésére törekszik, és emellett eltörpülnek számára az emberi dolgok, akkor bocsi, nem szóltam.

2019. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Te minek veszed magadra mások problémáit, éljen mindenki úgy ahogy akar.

Te egyedül ők kapcsolatban.... kalap, kabát.

Mit kell ezen rugózni ?

2019. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

"Régen ez a társas dolog még kivitelezhető volt, manapság inkább azt mondanám, hogy az ember egy egoista, öncélú lény, aki csak a saját önös érdeke miatt kapcsolódik valakihez."


A 15-ös kommenteddel összekapcsolva a fenti kommentedet, igazolódik az a tapasztalat, hogy mindenki magából indul ki. A saját felfogásodat vetíted ki másokra. A társ érdekében jobb is, ha nem lesz társad. Tehát nem mindenki akar ismerkedni, mert pl. Te sem.

2019. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%

"Az életben a pusztán létfenntartó cselekvéseken túl bármit teszünk, az a más emberekkel szembeni relációnkhoz kapcsolódik."


És ez mekkora tévút! Mindig a más véleménye, mindig egy más ember a viszonyítási pont. Egy híresség, akit követünk, példakép, kőgazdag emberek, ja és a társ. Aki dícsér, és ettől érzed magad jobban. Akinek tárgyakat adsz, hogy önmagadnak igazolást adj, hogy jó ember vagy. A materialista társadalomnak is tudjátok kifelé mutatni, hogy lám, együtt vagyunk, olyanok vagyunk, mint mindenki.

Én megigértem magamnak, nem másnak, hanem magamnak, hogy senki más életét nem fogom élni. Gyerekkorban azért voltam jó tanuló, hogy anyámnak megfeleljek. Felnőttként azért utaztunk a barátnőmmel romantikus helyekre, hogy neki jó legyen. Közös fotó facera, hosszan smároltunk a főutca közepén, mert kényszer volt bennem, hogy az emberek lássák, nekem milyen jó.

Ma már a viszonyítási pontom nem más emberek, hanem a saját lelkem. Azt teszem, ami lelkibékére vezet, azért tanulok, hogy tágítsam a tudásomat, azért utazok, hogy lássam a világot, eközben vannak barátaim. Olykor szeretőim, ugyanis valóban ez emberi szükséglet, mert az ember társas lény. De ugyanakkor bolond, ha megkapta a szabadság ajándékát, és készakarva bezárja magát egy masik ember börtönébe.

2019. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

"eközben vannak barátaim. Olykor szeretőim, ugyanis valóban ez emberi szükséglet, mert az ember társas lény"


Köszönöm, annak ellenére, hogy azzal kezdted, mekkora tévút, amit írtam, éppen hogy aláírtad.

2019. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!