Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem próbálnak egyedül boldogulni, boldognak lenni. Ha nem megy, ne erőltessék az ismerkedést. Egy kapcsolat egyébként is egy hatalmas problémahalmaz. Egyedül is élhet az ember teljes, elégedett életet. :)
2019. máj. 19. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Igaz, hogy az előző kapcsolatomból kiléptem, de attól még nem biztos, hogy egy másik lánnyal is ez lenne a helyzet. Olyan dolog a szerelem, amit más nem pótol. 25/F
2019. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A szerelem egy igazi gyötrelem, olyan, mint egy szürke hályog, amitől nem lát és hall rendesen az ember. Egyszer-kétszer én is átestem ezen a betegségen, de így, túl a 40-en már végleg kigyógyultam. :)
2019. máj. 19. 23:34
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es.. Miért lett vége a kapcsolódásodnak?
2019. máj. 19. 23:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! Miért nem él mindenki egyedül négy fal között. Rengeteg munkát lehet már otthonról végezni, és a kaját is haza lehet rendelni. Mégis mi szükség van az emberi kapcsolatokra? Hiszen hát az élet lényege az, hogy egyedül űzzünk teljesen önmagukért való cselekvéseket, nem?
2019. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es: Milyen igaz, én szívesen élnék így, ha lehetőségem lenne rá. :) Max. évente egyszer tenném ki a lábam a házamból. :)
2019. máj. 19. 23:44
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Kész. Amikor azt hiszed, hogy ennél ironikusabb már nem lehetsz, és lesz olyan barom, aki még azzal is egyetért. Miért járok én még ide? Na jóccakát.
2019. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is egyetértek, 6 éves kapcsolatom is volt, de bátran kimerem mondani, nekem jobb egyedül. Nemrég még stresszeltem azon, hogy becsajozzak-e vagy ne, meg aki nekem tetszett az leszart, aki meg nem tetszett az nyomult meg az összes kapcsolódó baromság meg szenvedés a társkeresésben...

Én már elengedtem, lelkem mélyén nem is akarok kapcsolatban lenni, csak testi dolgok hiányoznak. Mennyi szabadság, mennyi pozitívum, csak az emberek nem veszik észre. Ja de, ha kapcsolatban vannak, mert mindig az kell nekik, ami épp nincs. Hát én szabad vagyok, nekem most ez kell! Egy barátnő/barát egy hatalmas visszahúzó erő a céljaid elérésében, egy aranykalitka amibe magad zárod bele, és azt hiszed jó neked. Ezeket azoknak írom le, akik itt szenvednek folyamatosan, hogy nincs barátnőjük. Pedig írtó szerencsés emberek, csak észre kéne venni! 27f

2019. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak "manapság" akar mindenki ismerkedni (itt gondolom az egyedülállókra célzol), hanem mindig minden időben akart ismerkedni az ember, mióta világ a világ, mert az ember társas lény
2019. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-es:

Ismerős helyzet, én is nagyjából ezért döntöttem az állandó egyedüllét mellett. A mai világban pedig olyan, hogy "barát" már nem létezik, mindenki lemorzsolódik. Haverok vannak csak, akikkel néhanapján összefutok, de ezek az összejövetelek is felejthetőek. :)


8-as:

Régen ez a társas dolog még kivitelezhető volt, manapság inkább azt mondanám, hogy az ember egy egoista, öncélú lény, aki csak a saját önös érdeke miatt kapcsolódik valakihez. :)

2019. máj. 20. 07:31
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Uram atyám!

Az, hogy mit akarsz az életben az a Te döntésed. Ha egyedül akarsz élni, és úgy jó, vagy csak kínozni akarod magad, azt is megkapod.

Egy társra szükség van. Egy igazi társat nem lehet megszerezni, azt ki kell érdemelni.

A jó kapcsolat titka a lazaság. És ezt nem úgy értem, hogy ess szét, meg drogozz be stb. Hanem fejben legyél laza. Ne agyalj ne görcsölj, és ne akard a másikat.

A megfelelő társ az, az ami teljessé tesz! :)

2019. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!