Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, miért nevezitek idöhúzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, miért nevezitek idöhúzásnk, játszmának, ha egy nő ismerkedni akar, és nem fekszik alátok csettintésre?

Figyelt kérdés

Neten keresek párt, viszont utálok hetekig csak levelezni.

Fel is tűntettem, hogy ha kölcsönös, akkor élőben folytassuk levelezés helyett, de kötetlenül.

Nem randi, nem ffi és nő találkozik, csak beszélgetni üljünk be valahová. Ez három találkozó, ami tényleg csak arról szól, hogy a másikat figyeljük, ismerkedünk, mintha várnánk a többi kollégát, kb így képzeld el.

Utána, ha személyesen tényleg van bennünk közös, akkor beszélhetünk első randiról. Ez jópár punciéhes szerint csak időhúzás, mert a szex. Kérdezem én, miért is? Nem az esküvőig kell várni, hogy a bugyimba jusson, nem hajt a tatár, hogy ketyegne a biológiai órám, de miért is kéne azonnal bárkit is az ágyamba fektetni? Élvezem az életet, a szexet is, nem azt gondolom, hogy aki türelmes a jó ember is. De ezt a türelmetlenséget nagyon nem bírom. Vagy nektek ezt jelenti, és valójában csak repkedtek virágról virágra, a többi meg nem érdekel?


2019. febr. 21. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt nevezzük játszmának, ez így teljesen rendben van szerintem. Játszma az, amikor nem halad sehova az egész, a nő biztat is, meg nem is.
2019. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Korrekt férfiként sem vagyok előrébb. Elhiheted. A szexre menő emberek hamarabb dugnak, még ha több koccot is kapnak emiatt a szándékuk miatt. Én, aki a nő lelkét akarom megismerni, folyton koccoltatva vagyok.
2019. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Részemről ez azért időhúzás, mert nincs benne semmi letisztázva, hogy mire fut ki az ismerkedés. Lehet ám olyat is, hogy 6x randizunk és csak a 7-en lesz valami. Nem kell alámfeküdni, de ha én el tudom dönteni, hog valakivel kapcsolat céljából ismerkednék, azt ugyan úgy elvárom vissza is. Természetesen a döntés lehet nemleges is, épp emiatt nem kell felesleges köröket futni.

32/f

2019. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

32f, ezt most úgy írod, mintha a randik nem tudnának felesleges körré válni.


Váltunnk 3-4 levelet, és pötyögés helyett személyesen folytatjuk. Az mire megy ki? Jobb esetben elköszönnek...

2019. febr. 21. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, azt úgy írtam, hogy éppen ezért nem érdemes még pluszba iktatni 3 karikát. Attól még, hogy nyilvánvaló az, hogy mire megy ki a játék, ugyan úgy a randi sem jár kB semmi kötelezettséggel. Az csak egy szándéknyilatkozat.

32/f

2019. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Párommal az első "randin" (anúgy sosem volt tipikus, "vacsimozikávé") lefeküdtem. Lassan 4 éve vagyunk együtt....De előtte sem " randiztam" soha.
2019. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ugyanez a problémám a netes ismerkedéssel. Egyáltalán nem akarják a pasik azt, hogy a nőt megismerjék, hanem rögtön első találkozásnál szexet akarnak és ezt igy ki is mondják (sajnos több ilyenben is belefutottam). Nekem ez így nem megy, valamennyire azért meg kellene ismerni egymást.
2019. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezzel az a probléma, hogy ha tetszel, nem tudnám azt a három találkozást sem kötetlen akárminek venni, aminek a végén mondjuk elköszönsz.

Meg nem látom a különbséget, ugyanúgy udvarolnék, mintha "hivatalos" randi lenne.

2019. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
Mert a magyar nők legtöbbje sajnos vagy nem sajnos semmi másra nem jó, csak szexre. :))
2019. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rockarc ***** válasza:
24%

Szerintem ez nem gond, hogyha elore mondod. Itt lehet hatat is forditanak egy csomoan. De azokert meg amugy sem ejtenel konnyeket.


A te dontesed, hogy hogyan akarod elni az eleted. Fel tudod merni, hogy mennyire mukodokepes a strategiad, es ha szukseges, akkor vagy valtoztatsz rajta, vagy folytatod a sikertelen verziot.


Nalam a sex az ismerkedes resze. Nem pedig a 7 proba utani utolso foproba. Akik ilyen mereven kezelik a dolgokat, azokkal kesobb is nehezen fogok szot erteni, hiszen egy igen fontos kerdesben is rugalmatlansagot sugallnak. Nehez igy kompromisszumot kotni, marpedig abbol sok kell egy parkapcsolat soran.


Tobbet arul el rolad a halogatas, mint hinned, de nokent termeszetesen ezt ugy azonositod, hogy ez is a sexre hajtott. Feneket. Biztos vannak ilyenek is, akik strigulara mennek, de a tobbseg partnert keres, akire szamithat. Aki patikamerlegen meregeti es mezesmadzagkent lebegteti, hogy meg 1:17 perc beszelgetes hianyzik az elso kierdemelt sexhez, abbol koszi, de nem kerek. Nem egymast keressuk.


Es igen, tobbre becsulom azt, aki a karjaimba veti magat, amikor arra keszen all, mint aki hezital. Tinikent meg egy csokert is sorba kellett allni, felnottkent pedig azert mar tul van az ember egy ket dolgon, es helyen tudja kezelni a szexualitast is. Nem azt mondom, hogy egybol sipirc az agyba, de erezni lehessen rajtad, hogy vonzodsz. Ha az nincs meg, akkor minek hulyiteni a masikat?


42F

2019. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!