Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Áruházi dolgozót hogy szólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áruházi dolgozót hogy szólítanátok le?

Figyelt kérdés

Kasszást, árufeltöltőt, vevőszolist, akárkit. Mindenki azt tanácsolja, ismerkedjek élőben, viszont semmi ötletem, mivel lehetne megszólítani bárkit. Azaz nemcsak ötletem nincs, szerintem a háta közepére kívánja a legtöbb csaj a napi 27. béna hülyegyereket.


Emberek közé nem járok ezenkívül, szóval minden más kilőve.


2019. máj. 19. 14:09
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

@20

Nagyon ritkán jön, szerintem csak hétvégente. Viszont van egy másik lány, aki szintén tetszik, ő meg teljes munkaidős árufeltöltő(?). Vele könnyebb lenne kommunikálni nyilván, de nem akarok az agyára menni a "hol van az ez meg az?" kezdetű klasszikusokkal már az elején, szóval vele se tudom, mit kezdjek.


Teljesen tapasztalatlan vagyok, mert itt is jó párszor meg lett mondva, hogy amíg nem fogyok le, addig ne is zaklassak senkit (nem vagyok egyébként extrém elhízott). És ezt meg is fogadtam. Most már viszont csak azért is be akarom bizonyítani az ellenkezőjét. A fejem ellenben most már haverom szerint is hulladék, legközelebb meg két hét múlva megyek fodrászhoz. De addig ne is próbáljam meg? Mi van, ha két hét alatt felmond vagy talál valakit? Gondolom, nem én lennék az első és egyetlen, aki leszólítja, még ha említett haverom szerint ő messze nem a kelendők közt van. Eh, na itt van, annyi dolog jut eszembe mindig, ezért se próbálkoztam még élőben szerintem senkinél sem.


Viszont a te megközelítésed tűnik tényleg a legéletszerűbbnek, köszönöm! Persze nem mintha a 81%-os hülyeségekkel bombázott volna. ;)

2019. máj. 23. 09:51
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem érdemes várni, magabiztosság, és hajrá. Persze azért normális ruhába és normális frizurával kezdj, az azért nem árt.
2019. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igénytelen eddig sem voltam, csak nem vonzó. De mindegy is, mert nagy nehezen elhatároztam magamat, hogy odamegyek, ha már a kollégával elcseréltük last minute ezt a napot... ééés egyikük se dolgozik ma. Hát ennyit erről. :D
2019. máj. 26. 14:02
 24/29 A kérdező kommentje:

FEJLEMÉNYEK!!! Mint ezen kérdés alatt kiderült...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

...mégiscsak igénytelen vagyok. Hazugság volt az egész eddigi életem és téves volt az önismeretem. De teljesen mindegy is, a lányt azóta se láttam. Na most itt három verzió van:

1) ilyen rohadt jó a beosztásuk, hogy 3-4 napig nem jönnek dolgozni

2) odafent lehet az irodán, bár ezt kétlem

3) felmondott.


Igen, élőben fogok közvetíteni, nem is annyira a válaszadók örömére, hanem inkább hogy nekem legyenek feljegyzéseim, amiket aztán a blogomban megírhatok pár hónap múlva.

2019. máj. 28. 16:06
 25/29 A kérdező kommentje:
Az 1-es és a 2-es változat közt lehet a megoldás. A diákcsajt nem láttam azóta sem, őt el is engedtem. Holnap megyek fodrászhoz, nem is erőltettem eddig a dolgot. A baj az, hogy én pia nélkül nem fogok merni odamenni hozzá, úgyhogy... hát reméljük, nem jön a munkaügyi ellenőrzés és ha jön is, nem szondáztat meg.
2019. jún. 6. 08:58
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, most te tényleg inni akarsz, hogy meg merd szólítani az árufeltöltő lányt? Buliban még csak-csak elmegy nem teljesen józanul ismerkedni, de fényes nappal nem buliban nem józannak lenni nagyon gáz. Ne piával próbáld meg a bátorságod összeszedni.


Inkább találj ki valami totál kamu dumát, kérdezz meg tőle valamit, hogy hol találod, stb. Ne mindjárt a kezét akard megkérni vagy randira hívni. Aztán pár mondat után kiderül, hogy még mindig szimpatikus-e neked, vagy te ő neki. Aztán megköszönöd a segítséget, további szép napot kívánsz, és mégy tovább. A következő alkalommal már simán ráköszönhetsz, ha találkoztok. Aztán pár beszélgetés után meglátod, hogy nem harapnak a nők se, nem kell ennyire betojni tőlük.

2019. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Kérdező, most te tényleg inni akarsz, hogy meg merd szólítani az árufeltöltő lányt?"

A maradék bátorságot és önbecsülést is kivették belőlem az itteni felhasználók, úgyhogy igen.


"fényes nappal nem buliban nem józannak lenni nagyon gáz"

Ez az egy maradt már nekem csak, a terjedő alkoholizmusom. :D Pár korty(!!!) sör egyébként szuper hatással van rám, mivel szeretem az alkoholt, csak nem bírom. Fél litertől már kezdenek előjönni a problémák, az alatt viszont pont annyira hat, hogy a gátlásaim picit oldódjanak és ne legyek ájulásközeli állapotban, ha valakihez hozzá kell szólnom.


"Inkább találj ki valami totál kamu dumát, kérdezz meg tőle valamit, hogy hol találod, stb."

Kolléganőm adott egy tuti tippet, pár nap múlva kiderül, hogy csak papíron hangzott-e jól, vagy a valóságban is kivitelezhető lehet.


Na, mindenre fény derül nagyon hamar. Mondjuk amikor erre gondolok, már összeszorul a gyomrom, pedig az imént toltam be egy sört. :D

2019. jún. 6. 17:34
 28/29 A kérdező kommentje:

Na akkor én ezt most feladtam.


Nekem nincs erőm, meg főleg türelmem, figyelni, hogy mikor dolgozik. Ma délelőttös volt, az rendben, de egész nap 1-2 alkalommal láttam nagy tempóban elsuhanni, és ennyi volt. Ha odamegyek, akkor se garantálja semmi, hogy sikerem lesz, vagy hogy nem undorodva-fintorogva viszonyul majd hozzám. Csak egy face-to-face, kimondott vagy kimondatlan visszautasítás hiányzik nekem a több száz netes után, semmi más.


Na, hát ez van. Köszönöm a tippeket azért, egyszer még a jövőben talán még jók lehetnek. Vagy másoknak lehet, hogy segítenek még ezek a trükkök.


Áh! Igen. Ennek jegyében, hogy legalább hasznára váljak valakinek, kolléganőm tanácsát megosztom. "Szia! Merre találom a dísztasakokat? Haverom barátnőjének szülinapjára kellene... esetleg tudnál segíteni, hogy női szemmel melyik lehet a legjobb? [És innen valahogy továbbvinni a beszélgetést.]" Szabad a vásár, nem védetem le a módszert, aki kipróbálja, majd számoljon be az eredményekről.

2019. jún. 17. 18:50
 29/29 A kérdező kommentje:
Jó, végképp mindegy. Most látom, van fszija, természetesen egy jóképű, vékony díszpinty. De utálom az életet bzmeg.
2019. jún. 21. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!