Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Áruházi dolgozót hogy szólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áruházi dolgozót hogy szólítanátok le?

Figyelt kérdés

Kasszást, árufeltöltőt, vevőszolist, akárkit. Mindenki azt tanácsolja, ismerkedjek élőben, viszont semmi ötletem, mivel lehetne megszólítani bárkit. Azaz nemcsak ötletem nincs, szerintem a háta közepére kívánja a legtöbb csaj a napi 27. béna hülyegyereket.


Emberek közé nem járok ezenkívül, szóval minden más kilőve.


2019. máj. 19. 14:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

@9

Hű. Ennyire nagy golyóim sajna nincsenek, pedig tényleg ez lenne a legőszintébb. Köszi a tippet, megpróbálom.


@10

Jó, ez poénnak tűnik, de dolgoztam nagyáruházban is, és volt, aki rajtam, az autós osztályon kereste a tojást. Nem vágná senki a poént, annyira hozzászoktak már az emberek a világtalanokhoz...


Vagy várjál, eszembe jutott egy life hack! Úgyis akarok venni sört. Mi lenne, ha látványosan a kezébe nyomnám a személyimet, akkor is, ha nem kéri? És akkor tudná a nevemet. Vagy ez is ezerszer el lett durrogtatva és rettentő kínos és erőltetett?

2019. máj. 19. 17:30
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a moderátorok gyors és hathatós munkáját! Szóval mostantól kéretlen pszichoanalízis helyett tényleg meghálálnám, ha valaki a #11-es hozzászólásomban említett megoldásra mondana valamit. Vagy úgy egyáltalán, valami hasznos tippel szolgálna.
2019. máj. 19. 21:04
 13/29 anonim ***** válasza:
Mutasd meg kérlek, hol a liszt.
2019. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Csak kasszázik, kasszából nem fog kiszállni csak ezért, nem is tehetné meg. Egyébként az ötlet jó lenne, csak tapasztalatból mondom, hogy ezt is több tucatszor hallja az ember ilyen helyen és már a töke kivan vele. :D De azért köszi! Egyelőre még mindig a sörös megoldás tűnik nyerőnek részemről.
2019. máj. 20. 14:01
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mit vársz attól, hogy a kezébe nyomod a személyid? Szerinted megnézi a neved, hogy aztán bejelöljön face-en?


Szerintem két dolog történhet:

- Meg se nézi a személyit, mert látja rajtad, hogy elmúltál 18.

- Megnézi, hogy elmúltál 18, kifizeted a sört, és aztán nem történik semmi.


Ettől még szerintem az is jobb, ha egy névjegykártyát (vagy cetlit a neveddel, telefonszámoddal) a kezébe nyomod, és azt mondod, hogy bejön neked, és hívjon fel. Vagy "véletlenül" ottfelejtesz valami nem túl értékes dolgot, amiben benne van az elérhetőséged is. De valószínűleg ez se túl jó, mert valószínűleg nem is emlékszik majd rá, hogy ki hagyta ott, és simán leadja a talált tárgyak osztályán. Aztán ott vagy megnézi valaki, vagy nem, hogy talál-e elérhetőséget.

2019. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Még valami. Kasszással az a baj, hogy szinte mindig hosszú sorok vannak, esélytelen, hogy 1-2 mondatnál többet tudj vele beszélni, és azt is csak a sorban lévő többi ember füle hallatára.


Talán akkor van esélyed kicsit többet beszélni, ha kifogsz egy kisebb forgalmú időszakot, amikor éppen nem munkába menet/jövet, ebédidőben, hétvégén vásárolnak az emberek. De ilyenkor is inkább bezárnak kasszákat, hogy a vevőre várakozás helyett inkább árufeltöltéssel foglalkozzon a dolgozó.

2019. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Meh, igazad van. Akkor viszont esélytelen, ennyit arról, hogy élőben könnyű ismerkedni... Diákmunkás egyébként, őket nem fogják be árut pakolni. Hétvégén sehol senki különben, ott szoktak a székben forgolódni unalmukban (nem mintha ez baj lenne, én egész nap azt csinálom a hét minden munkanapján :D ).
2019. máj. 20. 19:21
 18/29 A kérdező kommentje:

Egyébként.

"Meg se nézi a személyit, mert látja rajtad, hogy elmúltál 18."

Hajjaj, ha ez így lenne, de örülnék... Nos nem, 25 vagyok, de még mindig el szokták kérni a személyimet, mert még 18-nak se nézek ki.


"Szerinted megnézi a neved, hogy aztán bejelöljön face-en?"

Aha, ebben reménykedtem. Ezek szerint túl sok animét néztem fénykoromban és fals reményekkel tápláltam magamat.


"esélytelen, hogy 1-2 mondatnál többet tudj vele beszélni"

1-2 mondat elég lenne, de a helyzet az, hogy nincs akkora tököm, hogy én csak úgy azt mondjam egy lánynak, hogy tetszik. Nem is a vásárlók érdekelnének, hanem a kollégái, akik viszont nap mint nap látnak.


Mindegy, azért köszi, asszem akkor egyedül fogok megdögleni tényleg. Akkor viszont minél hamarabb, annál jobb.

2019. máj. 20. 19:44
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ha hétvégén pangás van a pénztárban, akkor menj oda vásárolni, és akkor menj a pénztárhoz, amikor sehol senki.


Aztán akkor lesz lehetőséged pár mondatot váltani vele. Akármiről. Ha nem akarsz mindjárt a lecsóba csapni, akkor először csak pár apró kedvességgel kezdj. Pl. további szép napot kívánsz neki, megkérdezed, sok van-e még hátra a műszakból. Ha sok, akkor kitartást kívánsz hozzá. Aztán mondjuk legközelebb megdicséred, hogy jól néz ki. Látni fogod pár alkalom után, hogy részéről van-e bármilyen érdeklődés feléd, vagy alig várja, hogy elmenj.

2019. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Apró kérdések, de minden nap. Mondjuk 1-2 héten át. Utána jöhet a FB. :)
2019. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!