Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Áruházi dolgozót hogy szólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áruházi dolgozót hogy szólítanátok le?

Figyelt kérdés

Kasszást, árufeltöltőt, vevőszolist, akárkit. Mindenki azt tanácsolja, ismerkedjek élőben, viszont semmi ötletem, mivel lehetne megszólítani bárkit. Azaz nemcsak ötletem nincs, szerintem a háta közepére kívánja a legtöbb csaj a napi 27. béna hülyegyereket.


Emberek közé nem járok ezenkívül, szóval minden más kilőve.


2019. máj. 19. 14:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Kérd meg, hogy munka után mutasson egy jó kávézót.
2019. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel a mentalitással sehogy. Ha még le is tudnád szólítani, úgy se mennél semmire.
2019. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
" Azaz nemcsak ötletem nincs, szerintem a háta közepére kívánja a legtöbb csaj a napi 27. béna hülyegyereket." - meg is válaszoltad a kérdésedet.
2019. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mi legyen? :D Társkeresőn 2 év alatt 0 siker, és mint ahogy mondtam, emberek közé nem járok, mert nem is szeretek emberek közt lenni. Más tanács a kötélen kívül?
2019. máj. 19. 14:31
 5/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomasd tovabb a társkeresőt inkább.
2019. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Trollkodsz, ugye? Ha igen, akkor nem tudom, miért válaszolok persze, de ha nem trollkodsz, akkor áruld már el, hogy miért kell akkor lélegzetvétel nélkül nyomni az "élőben ismerkedj" c. klasszikust, főleg, amikor társkeresőn is teljesen sikertelen vagyok.


Egyébként én is boltban, az említett csajjal egy épületben dolgozok. Most éppen itt van, úgyhogy SOS-ben kellenének tippek. :D Mondjuk ahogy tudom, ő dohányzik (ami számomra egy igényességi szintet képvisel a fikaevéssel). Szóval vesztenivalóm nincs, ha elküld vagy ignorál, akkor is gyakorlásnak több volt a semminél.

2019. máj. 19. 14:43
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem trollkodok, ez a véleményem. Nekem a férjem onnan van.
2019. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jó, a férjed valószínűleg jóképű, és főleg szerencsés, hogy kapott választ társkeresőn bárkitől. Én viszont Photofeeler szerint jó esetben 4-5 pontos vagyok, nem tudok válogatni, minden lehetőséget meg kell ragadnom.


Szóval akkor még egyszer: ötlet, tipp? Srácok, amikor le kell ugatni valakit, akkor olyan gyorsan ugrotok, amikor segítséget kér valaki, az hogyhogy nem megy? Az #1 válaszadó ötlete amúgy nem rossz, de szerintem kicsit erőltetett. Diákmunkás a csaj egyébként, ha ez befolyásol valamit. Persze kérdezhetném a munkáról, de arról vagy a francnak nincs kedve beszélni, vagy mivel teljes munkaidős kollégái és kamerák is vannak a közelben, így nem is mondana semmit. Úgyhogy valami frappánsabb kellene, onnantól már megoldom, ha van valami pozitív jelzés.

2019. máj. 19. 15:46
 9/29 anonim ***** válasza:
Az őszinteség a legjobb... Megmondod hogy tetszel neki, van-e kedve valamikor eljönni valahova... Vagy első lépésben kérdezd meg, felveheted-e FB-re. Ott majd beszélgettek messengeren.
2019. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A műszaki osztályon kérdezd meg hol találod az akciós csirkét.
2019. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!