Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hány barátnőtök volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány barátnőtök volt már eddig?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2019. máj. 17. 16:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

Ez igen! :))))


15@, 16@, 17@, 18@, 19@, 20@ válaszolók! Mindegyik 0!!


Dicsérendő, hogy őszinték vagytok!


Ez a mai okostelefonos, pötyögős világ eredménye!!

2019. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

@21

Ugyan nem az általad megjelölt válaszadók egyike vagyok, hanem rögtön az első, huszonéves korára szintén nullás etapot záró ember, de én nem erre vezetném vissza a dolgot. Inkább arra, hogy ronda vagyok, így társkeresőn sikertelen vagyok, barátaim meg nincsenek, hogy ismeretségi körből lehessen párom.

2019. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Egy sem!

25

2019. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#21 Köszönjük, hogy értékeled az őszinteségünket, de gyanítom, hogy nem emiatt van ez a szomorú helyzet velünk, úgy értem, hogy nem a telefonok meg az internet miatt. Az én esetemben biztosan nem.
2019. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

22@. Ez is a pötyögős telovilágra jellemző, amit írtál! Rondának tartod magad. Stim.Netes társkeresőn próbálkoztál.


Gondolkozz! A Neten, ilyen társkeresőn pusztán a külső alapján, tehát paraméterek,kg,cm és a fénykép után döntenek.


Aki teszem azt, nem az elvárásoknak, a trendi világnak megfelelő paraméterekkel rendelkezik és teszem azt, nincs jó fénykép arca, azt máris kilövik a társkeresőn.


Holott, lehet élőben rájöhetnének, hogy rendes jó fej az illető.

2019. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
37%
Azért sokat elmond a GYK színvonaláról, hogy olyanok járnak ide,akiknek sose volt párjuk... Talán ennek ide kellene járni,hanem ismerkedni ... De ezek azok a férfiak/fiúk akiknek top 10-es nő kell, de ők a 3-at se érik el. :) Tisztelet a kivetelnek!
2019. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%
És mi van akkor, ha sosem volt barátnőm? Akkor én emiatt egy színvonaltalan ember vagyok? Mit akarsz ezzel mondani? Csak az lehet normális, akinek volt már nője?
2019. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Előző, én is pont ezt akartam írni.
2019. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

@26

Ó, köszi, király vagy! És mégis hova járjak ismerkedni? Ha a hivatalosan is ronda pofámmal* odamegyek egy baráti társasághoz hívatlanul, azonnal rám veti magát minden csaj a brigádból, igaz? Boltban hogy szólítsam le szerinted az állandóan rohanó dolgozókat (akikről azt se tudom, szabadok-e egyáltalán)? Az igényeimről annyit, hogy amikor kiír valaki egy kérdést, hogy hány pontra értékelném az adott csajt, kivétel nélkül 7-8 pontot adok arra, akit "max átlagos"-nak mond mindenki más. Akkor most mi van? Megdőlt az elméleted az egekben lévő elvárásokról? Nem, külsőre annyi, hogy ne legyen nálam kövérebb és magasabb, illetve ne legyen full igénytelen. És semmi így se.


*Photofeeleren a legjobb értékelésem 5.3 pont volt külsőre, egyébként többnyire valahol 3.1 és 4.5 közt szoktam lenni.

2019. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!