Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Elfogadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elfogadnátok, ha a barátnőtök nem enne meg akármikor akármit, hanem tudatosan figyelne arra, hogy ne hízzon el?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Minek kérdezed meg még egyszer, ha pár órával előbb tetted fel a kérdést?
2019. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem, a férfiak csak is azokat a nőket szeretik, akik határtalanul tömnek magukba minden ételt, és nagyobbra dagadnak mint egy cet.


Egyébként ez csak előny, bár ha minden második mondata a lánynak az, hogy "jajj ez meg az hogy hizlal" " jajj fujj én ezt nem eszem tiszta zsír" akkor is amikor én eszem, vagy bárki más, vagy ha a karácsonyi családi vacsoraasztalnál vágja a pofákat a szüleimnek hogy ez nem mindenmentesfittpalejodijétáskajcsi, akkor az hosszú távon idegörlő. Viszont ha nem egy idióta pitsa , mint az imént leírt típus, akkor nem hogy elfogadnam,de nagyon örülnék neki.

2019. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Az attól függ, mennyire válik rögeszmévé az egész. Jó dolog, ha nem akar elhízni, de volt olyan nőismerősöm akivel soha nem lehetett megenni egy kakaós csigát sem, mert rettegett a kilóktól és volt, hogy elfelejtett enni 2 napig. Ez már beteges. Szóval én azt szeretem leginkább, ha nem túlsúlyos, de egészséges súlyban van és nem mond nemet a pizzára alkalmanként. :)
2019. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de ez a kérdés b..romság, önigazolásra jó csak.

Szerinted, amit csinálsz, az rossz, elfogadhatatlan, hogy így erről kérdést kell kiírnod, mert saját magadtól nem tudod, vagy csak kiírsz valamit, h..lyének tettetve magad, hogy kicsit növeld az egód és figyelmet kapj?


Nyugi, a legtöbb pasi a rossz egészséggel rendelkező, elhízott nőket részesíti előnyben. (irónia)


Agyból kérlek ne fogyjál.


(Mielőtt jönne, hogy irigy vagyok, egészséges életmódot folytató sportos, vékony, enyhén izmos nő vagyok.)

2019. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és én is tudatosan étkezem.


Sokkal könnyebb figyelni, mint fogyni. És ez nem aszkéta életmódot jelent, csak kerülök bizonyos élelmiszereket, sok zöldséget, salátát eszem.

2019. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

"Bocsi, hogy nőként válaszolok, de ez a kérdés b..romság, önigazolásra jó csak."


A GYK-s női kérdések vagy 80%-a csak az önigazolásról szól.


"Fiúk, ti szeretitek a gyönyörű, intelligens nőket, akiknek a kedvence az XY sport?"


"Fiúk, nektek bejön ha egy nő mindent megtesz a párjának?" típusú kérdésekből rengeteg van

2019. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
A fiúk azt szeretnék, hogy a barátnőjük tömje a hasát, mint egy medve, de ne legyen vastagabb, mint egy agár, és minden plusz a mellükre meg a fenekükre menjen. Aztán sírnak, hogy azért nincs senkijük, mert a nők elvárásainak lehetetlen megfelelni. 😀
2019. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7: A megoldást sportnak hívják.


Az exem jóízűen evett, mint egy medve, és vékony volt, mint egy agár. A különbség pedig az edzésen tűnt el.



A mellre, fenékre hízás résszel nem tudok mit kezdeni, a feszes feneket szeretem nem az elhízott, löttyedtet

2019. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
#8 azért ne élj abbn a hitben hogy minden nőnek ilyen jó a genetikája és az anyagcseréje.
2019. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8


70%-ban az étkezésen múlik minden. A sport csak 30%.


Ha valaki egyensúlyban szeretne lenni, akkor nagyon oda kell magára figyelni.

2019. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!