Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebbet érő férfiak. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet érő férfiak. Hogy kezelitek, hogy sosem lehet barátnőtök?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, de szeretnék végre nyugodt, normális életet élni. Nem akarok többé azon bánkódni, hogy sosem lehrt senkim. Boldog akarok lenni.

Van valami tippetek? Tapasztalatokat is várok.


2019. márc. 12. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Mitől gondolod hogy kevesebbet érsz? Mihez viszonyítasz?
2019. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A magabiztosabb férfiakhoz képest egy nulla vagyok. Talán van egy-két jó tulajdonságom, de azoknek nincs jelentőségük.
2019. márc. 12. 16:17
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, én ronda vagyok, introvertált, 0 szociális érzék, szegény családban nőttem fel, mégis voltak barátnőim.

Rengeteg szenvedés, elutasítás és megaláztatás ért, amíg összejöttek? Igen! Hamar véget értek a kapcsolatok? Igen. De volt, többi is. Ha nekem volt, másnak is lehet.

2019. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Karena26 ***** válasza:
94%

Csak a te saját szemedben érsz kevesebbet.

Max. annyit érhetsz más szemében, mint a sajátodban.

Ha nem változtat a magadhoz való hozzáállásodon, sosem lehetsz boldog - se egyedül, se párban.

2019. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4:

Ebben van valami. Fel kell tornáznom a nullás értékemet legalább egy 1-esre.

2019. márc. 12. 16:38
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Azon gondolkodtam, hogy milyen sok művésznek és tudósnak nem volt gyereke (se).

Valószínűleg azért, mert találtak módot arra, hogy a felesleges energiájukat beleöljék valamibe. Talán pont ezért lettek azok, akik. Tele volt vággyal, érzéssel, szenvedéllyel, amit nem ért senki, de ki kell adnia. És ír egy verset, zenét komponál, kőbe faragja.


Erre itt a fejlett, modern világ, és az internet. És a sok incel ebbe öli bele a felesleges energiájukat. Nem hoztok létre mást, mint önsájnaltató irományokat, amivel csak egyre mélyebbre süllyedtek. 12764 kérdés a gyakorin arról, hogy nincs nőd. Ezt hagyod az utókorra.

Igazából ezért érsz keveset. Nem azért, mert nincs kibe beleverni a fas2odat.

2019. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nincs semmihez sem tehetségem. Meg egyébként sem fennkölt célom, hogy bármit is hagyjak az utókorra.
2019. márc. 12. 16:58
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Én nem kevesebbet, hanem semmit nem érek. Ez viszont nem zárja ki, hogy legyen barátnőm, legyen feleségem.
2019. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Tudod minden emberi kapcsolat a kommunikációnál kezdődik. A csalodások feldolgozására már gyerek korban megkell tanítani az embert , persze sok szülő ezt sajnos kihagyja, de önmagunk is képesek vagyunk fejlődni segítség nélkül.


A kedvencem amikor azt gondolják és gondolod hogy a barátnő az végtelen boldogságot fog neked adni és te neked közben csak lazulnod kell és élvezned a törődést , pedig elkell szomorítsalak, mert ahogyan egy új dologot amit veszel vagy kapsz érdekes úgy a megszokás által már észre sem veszed hogy az neked van. Tini korban nem hiába keverik sokan a szexuális vonzalmat a szerelemmel, amikor is a jóképű gyerek össze jön a csajjal 2 hétig dugja aztán dobja, azután ribi lessz a lányból mert az gondolja addig tart a szerelem és a szeretet amig dugja őt valaki .

2019. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

"Kevesebbet érő"

Vagy is én mint ember azért érek kevesebbet mert nincs nőm adott esetben ? Ezzel ÉN nem értek egyet bocs egy ember nem ettől értékes. (Szerintem.)

2019. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!