Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne erőltessem még az ismerkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne erőltessem még az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban szakítottunk az exemmel azóta nem volt barátom.Próbálok ismerkedni de mindenkit hozzá hasonlítok és mindenről ő jut az eszembe.Úgy érzem sose fogok nála jobbat találni hiába keresgélek.Talán még hagynom kéne magamnak időt,hogy elfelejtsem nem egyből új kapcsolatba belevágni.A barátaim szerint elég idő telt el ahhoz,hogy elfelejtsem de én valamiért nem tudom elengedni.Minden fiúval aki ismerkedni szeretne velem kedves vagyok viszont egyik se kelti fel úgy a figyelmemet mint az exem anno.Ne erőltessem addig az ismerkedést amíg el nem felejtem az exemet?Csak annyira félek,hogy nála jobbat nem fogok találni.

2019. máj. 17. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ez már valahol nem normális.

Az, hogy évekbe telhet, az bla bla, az akkor van ha az ember nem is akarja.

Te mindenkit hozzá hasonlítasz , ami bazinagy hiba.

Holott ő sem volt tökéletes.


De találhatsz nála jobbat ha őt szülték volna melléd akkor együtt is lennétek. De nem őt rendelték melléd.


Az, hogy eddig nem találtál megfelelő társra az viszont lehetséges, de nem az exed miatt.

El kéne felejteni a múltat.


Egyébként, nem mindenkinek sikerül elsőre, vannak akik sőt sokan vagyunk akik megismernek 5-10 embert is míg valakire azt mondják, hogy na igen, vele többet is el tudnánk képzelni.

2019. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meddig voltatok együtt? Ha úgy érzed, hagyj időt, de ne más döntse el helyetted, nem a barátaid dolga. Keresni meg nem kell görcsösen, mert úgyis jön majd. Ezt csak most érzed, hogy nem lesz más.
2019. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a félelem vezérel, nem is fogod megtalálni. Az EX nem hiába ex. Szerintem itt legyél magaddal őszinte, derítsd ki az okát miért az exed keresed mindenben, ő tőle csak sokkal jobbat kaphatsz. A múltadon túl kell lépni, rengeteg időd volt rá, de ha nem kezdted még el az önvizsgálást/önmagad tanulmányozását, akkor erősen ajánlom, hogy ne a múlt és az összehasonlítás csapdájában élj. :) 21/F
2019. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:

Ha mindenkit hozza hasonlitasz,azt jelenti,hogy még nem tetted túl magad a szakitáson.Hagyj időt magadnak,azután próbálkozz,majd eljön az új szerelem is.

És biztos fogsz olyant találni mint ő,talán jobbat is.

2019. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!